Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Język portugalski B2 – książki i podręczniki

Planujesz rozwijać swoje umiejętności językowe? Chcesz szybko poszerzać zasób słownictwa oraz poznawać nowe zasady gramatyczne? W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie książki do portugalskiego dla średnio zaawansowanych, a więc osób chcących poznać język na poziomie B2. Stanowią one kontynuację kursu na poziomie A1-A2, ale możesz z nich korzystać jak masz opanowane podstawy portugalskiego. Sprawdź, dlaczego warto wybrać właśnie te materiały dydaktyczne!

Książki do portugalskiego na poziomie B2

W nauce języka obcego priorytetem są praktyczne umiejętności komunikacyjne. Doskonale o tym wiemy, dlatego stawiamy na książki do portugalskiego, które będą skutecznym wsparciem w:

Nauka portugalskiego na poziomie średnio zaawansowanym B2

Wciąż zastanawiasz się, czy warto kontynuować naukę języka obcego z naszymi książkami na wyższym poziomie? My nie mamy co do tego żadnych wątpliwości, ponieważ doskonale wiemy, że portugalski B2 – czyli poziom średnio zaawansowany – jest pożądany przez pracodawców na całym świecie. Już znajomość podstaw czyni Cię cennym nabytkiem na rynku pracy, a jeśli zyskasz możliwość wpisania w swoim CV wyższego poziomu znajomości portugalskiego – B2 – z pewnością staniesz się konkurencyjny/a. Ten język jest urzędowym w wielu krajach i posługują się nim mieszkańcy:

Co więcej, portugalski jest piątym najczęściej używanym na świecie, a emigranci z Brazylii i Portugalii są rozsiani w różnych krajach. Znając ich język na poziomie średnio zaawansowanym B2, zyskujesz możliwość swobodnego porozumiewania się i zawierania nowych znajomości. Pamiętaj też, że obecnie w Brazylii trwa prężny rozwój gospodarczy, zatem firmy z tego kraju stanowią atrakcyjnych partnerów biznesowych i handlowych. Z tego względu zarówno jako przedsiębiorca, jak i przedstawiciel swojej firmy w kontaktach międzynarodowych, powinieneś/powinnaś umieć komunikować się w ich języku. Pomogą Ci w tym nasze książki do portugalskiego B2, z którymi opanujesz poziom średnio zaawansowany sprawnie i skutecznie!

Twoje książki do portugalskiego B2 od Preston Publishing

W naszej ofercie znajdziesz podręczniki do każdego etapu zaawansowania, np. Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 2 – wybierz swój i zacznij lekcje już dziś lub kontynuuj naukę i rozwój! Książki do języka portugalskiego umożliwią Ci opanowanie go na poziomie średnio zaawansowanym B2, niezależnie od tego, czy uczysz się sam w zaciszu domowym, czy uczęszczasz na kurs. Nie zwlekaj i zamów własne materiały!