Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Niemiecki A1 – książki do nauki

Zapoznaj się z ofertą naszego wydawnictwa, w której czekają na Ciebie świetne podręczniki językowe! Dla wszystkich osób, które chcą dobrze poznać niemiecki na poziomie A1 mamy książki w kilku wersjach, przeznaczone dla początkujących uczniów. Zamów jeden z prezentowanych tutaj podręczników, jeśli chcesz, żeby nauka niemieckiego od podstaw była prostsza i przyniosła wymierne efekty. Oferujemy różnego typu materiały i ćwiczenia do niemieckiego przygotowane przez najlepszych filologów oraz nauczycieli. 

Istnieje wiele sposobów na trening swojego umysłu, który zapewni mu odpowiednią kondycję przez wiele lat. Nauka języka niemieckiego w stopniu A1 z naszej książki może być dla Ciebie pierwszym krokiem do rozwoju własnych kompetencji językowych i równocześnie poprawy pamięci, koncentracji czy nawet wyników w testach na inteligencję! Opanowywanie nowych zasad gramatycznych czy niemieckiego słownictwa jest bowiem dla mózgu ogromnym wyzwaniem, dlatego stanowi też jedną z lepszych form ćwiczeń tego ważnego organu. 

Książki do niemieckiego A1 od Preston Publishing

Oferta Preston Publishing skierowana jest do studentów, uczniów oraz osób, które ze względu na swoją karierę lub zainteresowania chcą poznać nowy język. Proponujemy książki do nauki niemieckiego A1, czyli od samych podstaw – takie jak Niemiecki. Trening A1 czy Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 1. Po takie publikacje sięgają często początkujący, którzy z powodu chęci wprowadzenia zmian na ścieżce swojej kariery aplikują na stanowiska wymagające komunikatywnej znajomości obcej mowy. Niemcy to kraj ze świetnie rozwiniętą gospodarką, dlatego takich osób jest wiele, zwłaszcza w Polsce. 

Chociaż gramatyka języka niemieckiego może wydawać się początkowo trudna, wystarczą dobrze dobrane podręczniki, aby opanować ją w stopniu podstawowym. Oferujemy książki do nauki na poziomie A1, z których dowiesz się, jak konstruować proste zdania, używać poszczególnych czasów czy porozumiewać się w określonych sytuacjach np. w czasie podróży – takie jak Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 1. Rozszerzysz też znacznie zakres swojego słownictwa, poznając zwroty i idiomy przydatne w pracy, na wakacjach czy w trakcie spotkań urzędowych. 

Książki do nauki niemieckiego na poziomie A1

Niezależnie od powodów, dla których chcesz rozpocząć naukę nowego języka, nasze podręczniki będą dla Ciebie doskonałą pomocą dydaktyczną. W ofercie mamy rozmaite książki do niemieckiego na poziomie A1, które opracowano na podstawie aktualnej wiedzy oraz wytycznych. Dzięki nim poznawanie słownictwa, gramatyki oraz wymowy przyjdzie Ci z łatwością. W tym ostatnim zadaniu niezwykle przydatne będą kursy audio MP3 z niemieckiego, które zostały dołączone do większości publikacji proponowanych przez Preston Publishing. 

W ofercie mamy publikacje przygotowane przez nasze wydawnictwo, które skierowane są do początkujących uczniów. Kiedy już opanujesz wszystkie materiały zawarte w książkach do niemieckiego w stopniu A1, możesz sięgnąć po podręczniki przeznaczone dla wyższych poziomów, które także opracowaliśmy, np. Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje. Mogą Cię zainteresować też zeszyty z ćwiczeniami z języka od Preston Publishing, a także materiały poświęcone wyłącznie słownictwu dla osób na poszczególnych etapach nauki. Zapoznaj się z naszą ofertą!