Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Słownictwo rosyjskie – książki

Przystępne podręczniki językowe są w zasięgu ręki! Jeżeli przeraża Cię nauka rosyjskiego, słówka pisane cyrylicą wydają się nieczytelne, a podczas rozmów trudno Ci zinterpretować nawet sens wypowiedzi, to znak, że czas sięgnąć po książki od Preston Publishing. Poznaj ofertę przygotowaną specjalnie z myślą o osobach, które chcą zdobyć nowe umiejętności z języka rosyjskiego lub poszerzyć swoją wiedzę.

Materiały językowe od Preston Publishing

Wybierz sprawdzone materiały edukacyjne i już dziś zacznij we własnym zakresie rozwijać swoje zdolności językowe. Szybko przyswoisz słownictwo rosyjskie oraz zaczniesz płynnie czytać teksty zapisane w obcym alfabecie. Książki z serii Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka pozwolą Ci przygotować się do zagranicznych podróży biznesowych lub wczasów. Regularna nauka pozwoli Ci nawet z czasem sięgnąć po klasyki literatury w ich oryginalnym języku.

Rosyjski słówka – książki od Preston Publishing

Postaw na podręczniki, które cieszą się ogromną popularnością wśród samodzielnie uczących się klientów oraz nauczycieli polecających materiały edukacyjne. Przekonaj się, jak łatwy może być język rosyjski! Słówka, książki i nagrania w tym języku wkrótce będą dla Ciebie w pełni zrozumiałe, kiedy skorzystasz z naszej oferty!

Nauka rosyjskiego słownictwa

Przygotowane przez nas zestawy pozwolą Ci opanować komunikację z obcokrajowcami oraz w pełni rozumieć filmy czy podcasty, których głównym językiem jest rosyjski. Słownictwo z książki czy tomu poezji również będzie dla Ciebie jasne, jeśli wybierzesz nasze podręczniki do rosyjskiego od Preston Publishing.

Wybierz najlepsze materiały do nauki rosyjskiego!

Zachęcamy do zamawiania książek do rosyjskiego z serii w tłumaczeniach, dzięki którym z łatwością opanujesz nowe umiejętności. Nauka słownictwa okaże się szybka i przyjemna, dzięki czemu odpowiednio przygotujesz się do egzaminów i zagranicznych wyjazdów. Skorzystaj z naszej bogatej oferty książek do rosyjskiego oraz zestawów słówek już dziś!