Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Hiszpański słownictwo – książki

Jeśli chcesz opanować język hiszpański, a zwłaszcza słownictwo, dostępne w tej kategorii książki na pewno Ci w tym pomogą! Nasze wydawnictwo zajmuje się publikacją podręczników do nauki słówek i zwrotów obcojęzycznych, które przydadzą się na co dzień: w trakcie wakacji w Hiszpanii czy w pracy z obcokrajowcami. Wszystkie publikacje zostały opracowane przez najlepszych filologów z dziedziny iberystyki, którzy mają duże doświadczenie w przekazywaniu wiedzy uczniom w sposób przystępny i zrozumiały – zapraszamy!

Hiszpański – słówka i zwroty

Chociaż nauka hiszpańskiego obejmuje nie tylko słówka, ale także gramatykę, to bez opanowania podstawowego słownictwa trudno przejść na wyższy poziom językowy. Książki oferowane przez Preston Publishing to świetna propozycja zarówno dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z iberystyką, jak i również dla uczniów na zaawansowanym poziomie znajomości języka, którzy chcą opanować specjalistyczne zwroty. Do dyspozycji są podręczniki dla dorosłych oraz dla dzieci, które pomogą bliżej poznać hiszpańską mowę.

Nauka hiszpańskiego – słówka

Język hiszpański wyróżnia bogate słownictwo, którego opanowanie umożliwi książka napisana przez doświadczonych edukatorów z dziedziny filologii iberyjskiej. Dzięki publikacjom Preston Publishing takim jak Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo czy Hiszpański w tłumaczeniach. Sytuacje nauka stanie się prawdziwą przyjemnością również dla osób mających problem z opanowaniem obcej mowy. Oferujemy podręczniki zaopatrzone w dodatkowe materiały multimedialne – nagrania MP3 z natywnym hiszpańskim lektorem, dzięki którym dowiesz się, w jaki sposób wymawiać prawidłowo poszczególne słówka.

Słownictwo hiszpańskie z Preston Publishing

W ofercie wydawnictwa Preston Publishing znajdziesz podręczniki odpowiednie na każdym poziomie zaawansowania. Dla klientów, którzy dopiero poznają język hiszpański, nauka słówek pójdzie sprawniej dzięki dużemu wyborowi publikacji omawiających słownictwo w prosty do opanowania sposób. Na szczególną uwagę zasługują zestawy książek edukacyjnych, w których skład wchodzi kilka pozycji z kategorii od A1 do C2. To świetna propozycja na prezent dla osoby pragnącej poszerzyć swoje kompetencje językowe z iberystyki.

Podręczniki – hiszpańskie słówka

Zapraszamy do składania zamówień na podręczniki wydawnictwa Preston Publishing! Z ich pomocą z łatwością opanujesz język hiszpański, a trudne słówka przestaną być dla Ciebie problemem. Oferujemy duży wybór książek do nauki słownictwa, jak również gramatyki dla uczniów na poziomie od A1 do C2.