Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Ćwiczenia włoski – książki

Planujesz naukę nowego języka? A może chcesz poszerzyć swoje umiejętności? Książki do ćwiczenia włoskiego od Preston Publishing to doskonały wybór zarówno dla osób, które zaczynają od zera, jak i tych, planują wejść na poziom zaawansowany z włoskiego. Poznaj nasz bogaty asortyment i przekonaj się, jak łatwo możesz zdobyć wiedzę niezbędną do podstawowej komunikacji w czasie urlopu we Włoszech czy podczas wyjazdu służbowego.

Rozpocznij naukę z książkami do włoskiego

Dzięki przygotowanym przez nas materiałom edukacyjnym bez trudu przyswoisz podstawowe zwroty oraz słowa, a także zrozumiesz zasady gramatyki, którymi rządzi się język włoski. Ćwiczenia do włoskiego przygotowane przez ekspertów od nauczania pomogą Ci bez większych trudności osiągnąć nawet poziom B2. Książki z serii Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka od Preston Publishing sprawią, że zapomnisz o żmudnym powtarzaniu słówek i zagadnień gramatycznych.

Książki do ćwiczenia włoskiego

Podręczniki z naszego sklepu internetowego sprawdzą się na wielu etapach edukacji oraz będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą uczyć się języka w swoim tempie. Ćwiczenia z włoskiego dostępne w ofercie to między innymi zbiory sytuacyjnych tłumaczeń, zestawy omawiające gramatykę oraz książki zawierające podstawowe słownictwo – Włoski w tłumaczeniach. Sytuacje lub Włoski w tłumaczeniach. Słownictwo.

Język włoski – ćwiczenia od Preston Publishing

Wybierając podręczniki z naszej oferty, możesz postawić zarówno na konkretne pozycje, jak i kupić praktyczny zestaw dla początkujących, dzięki któremu poznasz podstawy niezbędne do dalszej nauki. Książki do ćwiczenia włoskiego zostały przygotowane dla różnych poziomów umiejętności, dlatego bez wątpienia każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Przekonaj się na własne oczy, jak przyjemna może być nauka z zestawem Włoski dla początkujących!

Ćwiczenia do włoskiego idealne dla każdego

Postaw na własny rozwój – rozwijaj umiejętność posługiwania się językiem włoskim. Dzięki temu bez przeszkód wyruszysz na wymarzone wakacje do Rzymu lub zyskasz przewagę, poszukując pracy za granicą. Już dziś zamów książki do ćwiczenia gramatyki i słownictwa, aby płynnie porozumiewać się z obcokrajowcami. Wybierz profesjonalne materiały edukacyjne od Preston Publishing i poszerzaj wiedzę dzięki samodzielnej nauce!