Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Książki do rosyjskiego B1

Jeśli chcesz kontynuować naukę języka rosyjskiego na wyższym poziomie, średnio zaawansowanym, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Wydawnictwo Preston Publishing oferuje znakomite książki do nauki języka rosyjskiego na poziomie B1. Stanowią one idealną propozycję dla uczniów, którzy opanowali już podstawowe treści lub osób chcących przypomnieć sobie zapomniane informacje. Dzięki tym publikacjom samodzielnie i bezstresowo rozwiniesz swoją znajomość języka rosyjskiego. Wszystko dlatego, że zawarliśmy w nich kluczowe zagadnienia dotyczące rosyjskiej gramatyki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Rosyjski B1 – książki od Preston Publishing

Aby rozwijać swoją wiedzę, należy ćwiczyć coraz bardziej zaawansowane konstrukcje gramatyczne z języka rosyjskiego. W związku z tym niektórzy uczniowie mają problem ze zrobieniem progresu, bo brakuje im odpowiednich materiałów. Wystarczy jednak sięgnąć po odpowiednie kursy do rosyjskiego, aby ulepszyć swoją znajomość tego języka. Proponowane książki rosyjskiego do nauki na poziomie B1 są przeznaczone dla dorosłych hobbystów, studentów, maturzystów czy szukających inspiracji nauczycieli. Pozwolą dobrze przygotować się do zagranicznego wyjazdu, pracy z obcojęzycznymi osobami czy ważnego egzaminu.

Profesjonalne książki do rosyjskiego

Niezwykle istotny jest wybór książek do nauki języka rosyjskiego B1, które są rzetelnym i zweryfikowanym źródłem wiedzy. W tym kontekście warto podkreślić, że publikacje Preston Publishing są tworzone przez znakomicie wykształconych dydaktyków. Potrafią więc przystępnie przekazywać informacje, zwracając uwagę na kluczowe kwestie dotyczące słowotwórstwa oraz gramatyki. Dzięki cennym wskazówkom i ciekawostkom unikniesz typowych błędów i szybciej zapamiętasz najważniejsze reguły języka rosyjskiego. Wszystkie nasze pozycje są elegancko wydane i mają czytelny układ stron.

Książki, które ułatwiają naukę

Kluczem do sukcesu jest systematyczność, więc nasze książki do rosyjskiego B1 zostały tak opracowane, aby wspomagać regularną naukę. Zawarta w nich treść została podzielona na rozdziały podzielone według zagadnień gramatycznych, w których znajdziesz setki zdań do przetłumaczenia z języka polskiego na język rosyjski. Tego typu metoda pomaga przyswoić ważne wyrażenia stosowane przez obcokrajowców i użyć ich we właściwym kontekście sytuacyjnym. Co ważne, w zdaniach zaznaczono akcenty wyrazowe odgrywające w języku rosyjskim ważną rolę. Wyczerpująco wyjaśniono też teorię, stosując system stopniowania trudności. Do każdej książki dołączony jest również audiokurs z rosyjskiego w formacie MP3, dzięki któremu poćwiczysz wymowę oraz poćwiczysz rozumienie ze słuchu.

Książki do nauki języka rosyjskiego B1

Przygotowaliśmy bogatą ofertę książek do nauki języka rosyjskiego od poziomu B1 lub niższego. Z pewnością znajdziesz więc pozycje dopasowane do aktualnego stopnia wiedzy oraz indywidualnych potrzeb. Na uwagę zasługują pojedyncze publikacje oraz zestaw Rosyjskie w tłumaczeniach. Gramatyka 1-4. Wszystkie materiały dydaktyczne od Preston Publishing są nowoczesne, stawiając nacisk na praktykę, dzięki czemu nauka rosyjskiego będzie niezwykle skuteczna. Zapraszamy na zakupy!