Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Książki do rosyjskiego B1

Średnio zaawansowana znajomość języka obcego umożliwia swobodną komunikację, rozumienie ze słuchu oraz czytanego tekstu, a także bezbłędne stosowanie nieskomplikowanych zagadnień gramatycznych. Jeśli chcesz nauczyć się języka rosyjskiego na poziomie B1, sprawdź nasze propozycje. Książki dostępne w asortymencie Preston Publishing zostały opracowane przez specjalistów; ich celem jest przekazanie rozmaitych informacji w przejrzysty i czytelny sposób. Przekonaj się o tym osobiście i złóż zamówienie już teraz!

Rosyjski B1 ‒ książki dla szerokiej grupy odbiorców

Z oferowanych przez nasze wydawnictwo pomocy naukowych, takich jak Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 3 mogą korzystać:

Książki do rosyjskiego naszego wydawnictwa są więc odpowiedzią na potrzeby szerokiej grupy odbiorców.

Jak skutecznie nauczyć się języka? Książki do rosyjskiego B1

Opanowanie języka rosyjskiego na poziomie B1 sprawi, że bezproblemowo:

Aby móc uczynić to w bezbłędny sposób, utrwal swoją wiedzę za pomocą książek do języka rosyjskiego z naszej oferty. Proponowane podręczniki są rzetelnym źródłem do nauki słownictwa i gramatyki. Zawierają także mnóstwo ciekawostek i wskazówek. Co więcej, przedstawiona w nich treść została pogrupowana na rozdziały według zagadnień gramatycznych wraz z ćwiczeniami zdań do samodzielnego tłumaczenia.

Ważnym elementem propozycji od Preston Publishing są dołączone do poszczególnych książek audio kursy MP3. Umożliwiają one ćwiczenie poprawnej wymowy i szybkiego rozumienia ze słuchu.

Do wyboru masz kilka książek do rosyjskiego, które możesz dobrać do indywidualnych potrzeb. Zapoznaj się z ich opisem i złóż zamówienie już teraz. Możesz liczyć na atrakcyjne ceny i natychmiastową wysyłkę.

Sprawdź również ofertę dotyczącą pozostałych poziomów nauki rosyjskiego oraz innych języków. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Zapraszamy!