Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Hiszpański ćwiczenia – książki

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne podręczniki zawierające praktyczne ćwiczenia do nauki hiszpańskiego! Jeśli chcesz opanować ten język od podstaw lub przejść na wyższy poziom zaawansowania, książki z Preston Publishing na pewno okażą się przydatne. Oferujemy publikacje przygotowane przez najlepszych edukatorów i specjalistów z dziedziny iberystyki, które ułatwią Ci szybkie przyswojenie słownictwa oraz gramatyki. 

Podręczniki – ćwiczenia z języka hiszpańskiego

Bez względu na to, na jakim poziomie znasz język hiszpański, ćwiczenia praktyczne na pewno się przydadzą. Oferujemy książki do codziennego udoskonalania umiejętności językowych, obejmujące zarówno słówka podstawowe i bardziej zaawansowane, jak również zasady gramatyczne. W ofercie nie zabrakło podręczników przeznaczonych dla turystów, które umożliwiają podszkolenie się w popularnych zwrotach, używanych w trakcie podróży po hiszpańskojęzycznych krajach – sprawdź Hiszpański w tłumaczeniach. Sytuacje

Ćwiczenia do hiszpańskiego od Preston Publishing

Oferowane przez wydawnictwo Preston Publishing książki udowadniają, że nauka obcych języków jest dla każdego! Mamy w ofercie podręczniki dla dorosłych i dla dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania, np. Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka czy Hiszpański dla dzieci. Zdanie po zdaniu. Regularne ćwiczenia z hiszpańskiego zapewnią znaczne postępy w nauce, co przełoży się na sprawną komunikację w trakcie zagranicznych podróży, w szkole lub w pracy. Podręczniki zawierają też materiały audio, niezwykle przydatne podczas opanowywania fonetyki obcej mowy. 

Ćwiczenia z hiszpańskiego

Trudno jest dobrze opanować hiszpański bez regularnego ćwiczenia gramatyki oraz słownictwa. Systematyczna nauka języka pozwoli Ci bowiem nie tylko poznać nowe zwroty, ale przede wszystkim na dobre je utrwalić w pamięci. Nasze podręczniki opracowano w taki sposób, aby możliwie najlepiej wykorzystać potencjał drzemiący w każdym miłośniku filologii iberyjskiej, dlatego warto w nie zainwestować!

Zamów książkę z ćwiczeniami z hiszpańskiego!

W Preston Publishing wydajemy profesjonalne podręczniki do nauki języków obcych dla osób w każdym wieku. Jeśli interesuje Cię hiszpański dla początkujących i podstawowe ćwiczenia językowe, książka z zakresem wiadomości na poziomie A1 to idealna propozycja na start – np. Hiszpański. Trening A1. Mamy też publikacje dla wyższych stopni zaawansowania, w tym wersje anglojęzyczne dla uczniów nieznających polskiego. Zapraszamy do składania zamówień na publikacje dostosowane do kompetencji językowych.