Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Włoski słownictwo – książki

Aby swobodnie porozumiewać się w danym języku obcym, trzeba skupić się na poznaniu słownictwa. Dlatego Preston Publishing oferuje profesjonalne książki do nauki włoskich słówek, zawierające mnóstwo przydatnych wyrazów, dzięki czemu będziesz mógł precyzyjnie wyrazić swoje myśli niezależnie od sytuacji. Polecamy publikacje dla początkujących, które pozwolą szybko przyswoić kluczową wiedzę i osiągnąć satysfakcjonujący dla wielu osób poziom B1 czy B2. Warto już teraz zapoznać się z naszymi materiałami dydaktycznymi!

Nauka włoskiego słownictwa

Bez wątpienia nauka słówek w języku, jakim jest włoski, może być bardzo przyjemna. Wystarczy sięgnąć po odpowiednie książki ze słownictwem, ułatwiające systematyczną pracę i sprawne zapamiętywanie wyrazów. Świetny wybór stanowią nasze publikacje, z których można korzystać w domu, szkole albo podróży. Są one idealną propozycją na samouków, szukających inspiracji nauczycieli, maturzystów czy studentów.

Książki do nauki słownictwa włoskiego

Niezwykle ważne, aby książki do włoskiego słownictwa czerpały ze sprawdzonych metod dydaktycznych, które zadziałają w przypadku młodzieży, dorosłych i seniorów. Oferowane kursy zostały stworzone przez uznanych specjalistów, dzięki czemu są dopracowane i wzbogacone o wiele użytecznych uwag. Wart podkreślenia jest fakt, że znajdziesz w nich wyłącznie przydatne, najważniejsze wyrazy, umożliwiające komunikację w typowych, codziennych okolicznościach. Nauka słówek powinna obejmować też wymowę i rozumienie ze słuchu, dlatego do artykułów dołączono nagrania MP3.

Nauka słówek włoskich – książki od Preston Publishing

Zadbaliśmy o to, aby włoskie słówka zostały odpowiednio pogrupowane, co wydatnie ułatwia zapamiętywanie. W efekcie książki do nauki słownictwa włoskiego podzielono na rozdziały traktujące o różnych tematach czy miejscach – tak jak w serii Włoski w tłumaczeniach. Słownictwo. Zaprezentowane wyrazy związane są m.in. z pracą, czasem, domowym wyposażeniem czy ludzkimi cechami. Dzięki temu możesz w sposób poukładany i konsekwentny zwiększać poziom wiedzy i będziesz przygotowany do prowadzenia żywych, wielowątkowych konwersacji. W publikacjach zawarto też testy, pomagające sprawdzić i utrwalić poznane treści.

Słówka włoskie – książki

Jak wiadomo, słownictwo w języku włoskim jest zagadnieniem bardzo szerokim. Jednak z pomocą naszych książek do nauki włoskich słówek możesz stać się osobą bardzo dobrze posługującą się włoskimi wyrazami. Wszystkim polecamy książkowe kursy polegające na tłumaczeniu zdań, które są cenione przez uczniów, bo uwzględniają kontekst komunikacyjny danej sytuacji, np. Włoski w tłumaczeniach. Sytuacje. Zostały one estetycznie wydatne i dopracowane w najmniejszych szczegółach. Już teraz zamów w dobrej cenie sprawdzone materiały Preston Publishing!