Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Niemiecki ćwiczenia – książki

Chcesz poznać lub udoskonalić swój język niemiecki? Sięgnij po ćwiczenia do jego nauki, które są rewelacyjną propozycją dla dorosłych, studentów czy maturzystów. Dostępne u nas produkty są rzetelnym źródłem sprawdzonej wiedzy, więc umożliwiają sprawną, efektywną edukację z zakresu słownictwa czy gramatyki. Dzięki nim przekonasz się, że nie potrzebne są żadne specjalne predyspozycje. Wystarczy trochę pracy, aby w bardzo dobrym stopniu pisać i mówić w obcym języku. Warto już teraz sprawdzić bogaty asortyment profesjonalnych pomocy naukowych!

Publikacje do ćwiczenia języka niemieckiego

Materiały Preston Publishing umożliwiają samodzielne poznawanie słówek czy konstrukcji gramatycznych. Ćwiczenia do nauki języka niemieckiego zostały napisane przez cenionych, doświadczonych dydaktyków. Wykorzystano więc w nich najlepsze metody edukacyjne, które pozwolą wykorzystać potencjał drzemiący w każdym uczniu. 

Niemiecki ćwiczenia – książki

Bez wątpienia aby nauka mogła być skuteczna, konieczne jest dopasowanie podręczników do aktualnego poziomu wiedzy. Dzięki temu nie odczujesz zniechęcenia spowodowanego zbyt trudnymi zagadnieniami lub nie stracisz czasu na zbędne powtórki. Przygotowaliśmy doskonałe książki przeznaczone dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Sprawdź Niemiecki. Trening lub Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka. Podręczniki dla siebie znajdą zarówno rozpoczynający przygodę z ćwiczeniami do języka niemieckiego, jak i doświadczeni uczniowie na poziomie B2-C1. Z pewnością każdy będzie usatysfakcjonowany zakupioną publikacją!

Ćwiczenia do nauki języka niemieckiego

Jeśli chcesz dobrze opanować język niemiecki, to powinieneś regularnie wykonywać ćwiczenia z zakresu gramatyki oraz słownictwa. Proponowane książki do nauki podzielono na rozdziały, co pomaga w uporządkowanym zdobywaniu wiedzy. Poszczególne części dotyczą najpopularniejszych zagadnień związanych, m.in. z edukacją, zdrowiem, sportem czy rodziną, tak jak w serii Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo. Publikacje wzbogacono o interesujące komentarze i porady, nie zapominając jednocześnie o praktycznych podsumowaniach. Co ważne, zawarto w nich także moduł audio MP3 z natywnym lektorem, który ułatwia ćwiczenie poprawnej wymowy słów. Tak ciekawe materiały zachęcają do pracy i systematycznego doskonalenia swoich umiejętności.

Ćwiczenia do niemieckiego od Preston Publishing

W szerokiej ofercie mamy wyłącznie profesjonalne ćwiczenia do nauki języka niemieckiego dla osób w każdym wieku. Polecamy zwrócić uwagę na pozycje bazujące na metodzie tłumaczenia zdań, które pozwalają szybko zapamiętać słownictwo i gramatykę. Do wyboru są pojedyncze publikacje albo zestawy z kilkoma książkami – od poziomu A1 do C1. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę, więc już teraz zainwestuj w idealny podręcznik do niemieckiego!