Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Gramatyka francuska – książki

Masz trudności z opanowaniem podstawowych zagadnień z języka francuskiego? Szukasz podręczników, które w prosty i przejrzysty sposób pomogą Ci zapoznać się z najważniejszymi zasadami językowymi? W księgarni internetowej Preston Publishing znajdziesz książki do gramatyki francuskiej, które pozwolą Ci zdobyć kompleksową wiedzę i zachęcą do ćwiczeń. Podręczniki stworzone przez doświadczonych ekspertów znakomicie sprawdzą się jako materiały wspomagające zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. Nasza oferta jest skierowana do osób na różnych poziomach zaawansowania: A1, B1, B2, C1, C2.

Książki do gramatyki francuskiej

Jednym z ważniejszych elementów wpływających na płynność w mówieniu i pisaniu jest gramatyka. Francuski pod tym względem jest dość precyzyjnym językiem, a znajomość podstawowych reguł jest niezbędna, aby móc poprawnie się komunikować. Sięgając po odpowiednie podręczniki do francuskiego, zaczniesz rozumieć struktury gramatyczne już po kilku lekcjach. W książkach znajdujących się w naszej księgarni internetowej znajdziesz szczegółowo omówione zagadnienia dotyczące między innymi mowy zależnej, spójników, zaimków oraz trybów subjonctif i conditionnel. Dzięki nim poznasz najważniejsze reguły rządzące budową zdań i przekonasz się, że nauka języka może być łatwa i przyjemna jednocześnie. Sprawdź serię Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka.

Gramatyka francuska na poziomie podstawowym i zaawansowanym

Pragniesz usystematyzować swoją wiedzę na temat zasad gramatycznych? Chcesz nauczyć się stopniowania przymiotników lub odmiany czasowników w czasie teraźniejszym? Jeśli tak, w księgarni internetowej Preston Publishing mamy dla Ciebie podręczniki, które jasno i systematycznie przedstawiają najważniejszą wiedzę. Książki do gramatyki francuskiej to znakomita pomoc zwłaszcza dla uczniów i studentów, a także dla osób przygotowujących się do egzaminów certyfikacyjnych na poziomie B1/B2 oraz C1/C2. Każda z nich zawiera liczne przykłady wraz z polskimi tłumaczeniami, które doskonale ilustrują zastosowanie reguł i pomagają w ich przyswojeniu.

Gramatyka francuska – książki od Preston Publishing

Czasowniki modalne, zdania warunkowe, różne rodzaje negacji, zaimki względne, wskazujące i dzierżawcze... Gramatyka francuska jest zawiła, ale książki, które znajdziesz w naszej księgarni internetowej z pewnością pomogą Ci zrozumieć wszystkie najistotniejsze zasady gramatyczne. Podręczniki zawierające zarówno teorię, jak i ćwiczenia w przystępny sposób wyjaśnią Ci nawet najbardziej skomplikowane reguły. Dzięki temu zaczniesz mówić poprawnie, płynnie i nie będziesz mieć żadnych kłopotów w porozumiewaniu się w różnych sytuacjach towarzyskich.