Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Gramatyka francuska – książki

Masz trudności z opanowaniem podstawowych zagadnień z języka francuskiego? Szukasz podręczników, które w prosty i przejrzysty sposób pomogą Ci zapoznać się z najważniejszymi zasadami językowymi? W księgarni internetowej Preston Publishing znajdziesz książki do gramatyki francuskiej, które pozwolą Ci zdobyć kompleksową wiedzę i zachęcą do ćwiczeń. Podręczniki stworzone przez doświadczonych ekspertów znakomicie sprawdzą się jako materiały wspomagające zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. Nasza oferta jest skierowana do osób na różnych poziomach zaawansowania: A1, B1, B2, C1, C2.

Książki do gramatyki francuskiej

Jednym z ważniejszych elementów wpływających na płynność w mówieniu i pisaniu jest gramatyka. Francuski pod tym względem jest dość precyzyjnym językiem, a znajomość podstawowych reguł jest niezbędna, aby móc poprawnie się komunikować. Sięgając po odpowiednie podręczniki do francuskiego, zaczniesz rozumieć struktury gramatyczne już po kilku lekcjach. W książkach znajdujących się w naszej księgarni internetowej znajdziesz szczegółowo omówione zagadnienia dotyczące między innymi mowy zależnej, spójników, zaimków oraz trybów subjonctif i conditionnel. Dzięki nim poznasz najważniejsze reguły rządzące budową zdań i przekonasz się, że nauka języka może być łatwa i przyjemna jednocześnie. Sprawdź serię Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka.

Gramatyka francuska na poziomie podstawowym i zaawansowanym

Pragniesz usystematyzować swoją wiedzę na temat zasad gramatycznych? Chcesz nauczyć się stopniowania przymiotników lub odmiany czasowników w czasie teraźniejszym? Jeśli tak, w księgarni internetowej Preston Publishing mamy dla Ciebie podręczniki, które jasno i systematycznie przedstawiają najważniejszą wiedzę. Książki do gramatyki francuskiej to znakomita pomoc zwłaszcza dla uczniów i studentów, a także dla osób przygotowujących się do egzaminów certyfikacyjnych na poziomie B1/B2 oraz C1/C2. Każda z nich zawiera liczne przykłady wraz z polskimi tłumaczeniami, które doskonale ilustrują zastosowanie reguł i pomagają w ich przyswojeniu.

Gramatyka francuska – książki od Preston Publishing

Czasowniki modalne, zdania warunkowe, różne rodzaje negacji, zaimki względne, wskazujące i dzierżawcze... Gramatyka francuska jest zawiła, ale książki, które znajdziesz w naszej księgarni internetowej z pewnością pomogą Ci zrozumieć wszystkie najistotniejsze zasady gramatyczne. Podręczniki zawierające zarówno teorię, jak i ćwiczenia w przystępny sposób wyjaśnią Ci nawet najbardziej skomplikowane reguły. Dzięki temu zaczniesz mówić poprawnie, płynnie i nie będziesz mieć żadnych kłopotów w porozumiewaniu się w różnych sytuacjach towarzyskich.