Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Książki do nauki słownictwa angielskiego

W tej kategorii znajdziesz książki do nauki słownictwa angielskiego skierowane zarówno do osób zaawansowanych, jak i początkujących – z serii Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo. To pomoce edukacyjne, dzięki którym przełamiesz wszystkie blokady językowe, wzbogacisz swój angielski i zaczniesz rozmawiać swobodnie i bez obaw, że ktoś Cię nie zrozumie.

Czy zdarza Ci się, gdy mówisz coś po angielsku, że nieustannie uciekają Ci słowa i przypominasz je sobie po czasie? A może do tej pory nie miałeś jeszcze okazji poznać określeń i wyrażeń w tym języku? Jeśli masz jakiekolwiek trudności w komunikowaniu się po angielsku, to dobrze trafiłeś. Wszystkie pozycje książkowe, które tu znajdziesz, pozwolą Ci poszerzyć zasób słów oraz pomogą Ci wyrażać myśli po angielsku na wyższym poziomie. Nauka słówek jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Nauka słownictwa angielskiego dla każdego

Nauka słówek angielskich jest dla każdego! Nieustannie jest coś nowego do przyswojenia – by mówić lepiej, płynniej i pewniej. Niezależnie od tego, jaki jest Twój poziom znajomości tego języka, znajdziesz u nas książki, które przybliżą Ci angielskie słownictwo i będą dopasowane do Twoich aktualnych umiejętności.

Podręczniki od Preston Publishing dostaniesz w wielu wariantach, a każdy z nich dostarczy Ci dawkę wiedzy na zupełnie innym poziomie. Jeśli więc nie miałeś do tej pory do czynienia z angielskim, możesz uczyć się razem z nami od podstaw. A jeśli znasz go już całkiem dobrze, pomożemy Ci rozszerzyć Twój zasób słownictwa, tak aby jakość Twoich wypowiedzi po angielsku nie odbiegała od tych w ojczystym języku.

Angielski słownictwo – książki dla specjalistów

W naszej księgarni znajdziesz też książki do nauki słownictwa angielskiego specjalistycznego. Posługujesz się angielskim w pracy? Chcesz wyjechać na stałe za granicę? A może planujesz rozszerzyć działanie swojej firmy na międzynarodowe rynki? Jeśli tak, to koniecznie podszlifuj swój angielski w obszarze, w którym działasz dzięki książkom Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje, Angielski w podróży czy Grammar Boss. Angielski biznesowy w ćwiczeniach gramatycznych.

W naszym asortymencie dostępne są nie tylko podręczniki z podstawowym słownictwem, ale także książki w całości poświęcone różnym dziedzinom. Kupisz tu między innymi tytuły dla prawników i lekarzy, a także dla osób, które sporo podróżują. Możesz też szkolić swój angielski biznesowy na kilku poziomach.

Książki do nauki słownictwa angielskiego od Preston Publishing – czytaj, pisz i słuchaj!

Nauka słownictwa angielskiego nie musi być wcale nudna. Czy do tej pory kojarzyła Ci się przede wszystkim z mozolnym powtarzaniem i wkuwaniem na pamięć konkretnych zwrotów, wyrażeń i słówek? Zapomnij o tym raz na zawsze!

Nasze książki zostały stworzone tak, by usprawnić i ułatwić Ci naukę angielskiego. Słówka można wkuwać, ale zdecydowanie łatwiej jest zapamiętać je w naturalny sposób. Wśród książek od Preston Publishing znajdziesz nie tylko rewelacyjne pod względem merytorycznym podręczniki, ale i ćwiczenia, dzięki którym nauka stanie się także praktyką. A nie od dziś wiadomo, że to właśnie podczas praktyki wiedza utrwala się najefektywniej.

To jednak nie wszystko! W tej kategorii znajdziesz także książki wzbogacone o materiały interaktywne w postaci kursów audio MP3 z natywnym angielskim lektorem. Słuchanie profesjonalnych nagrań z native speakerami to najlepszy sposób na to, by przekonać się, jak można wykorzystać poznane słówka w praktyce. Co więcej, dzięki temu skutecznie wyszkolisz swój akcent i zaczniesz lepiej rozumieć mówiony angielski.