Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Hiszpański A1 – książki

Dla wszystkich osób chcących opanować hiszpański na poziomie A1 oferujemy książki obejmujące szeroki zakres materiału. Prezentujemy autorskie publikacje wydawnictwa Preston Publishing, opracowane przez filologów z dziedziny iberystyki. W ofercie znajdziesz zarówno podręczniki opisujące podstawową gramatykę języka, jak również słownictwo i popularne zwroty przy wykorzystaniu metody „w tłumaczeniach”. Oferujemy także zestawy podręczników do skutecznej nauki w konkurencyjnej cenie – Hiszpański dla początkujących

Podręczniki – hiszpański A1

Opanowywanie języka obcego to złożony proces, który wymaga od ucznia zaangażowania oraz inwestycji w profesjonalne podręczniki. Nasze książki do nauki hiszpańskiego w zakresie podstawowym A1 to świetna propozycja, jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tą obcą mową! Przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór publikacji opracowanych przez autorów z Preston Publishing – Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 1 czy Hiszpański. Trening A1. Dołączyliśmy do nich materiały multimedialne takie jak kurs audio MP3 z natywnym hiszpańskim lektorem, dzięki którym dowiesz się, jak prawidłowo wymawiać poszczególne słówka i zwroty.

Książki do hiszpańskiego A1 od Preston Publishing

Każda książka do hiszpańskiego A1 stanowi wartościowy materiał edukacyjny dla osób zainteresowanych skuteczną nauką obcego języka. Nasi autorzy korzystają z najnowszych metod nauczania, które dają świetne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki zebranym tutaj materiałom edukacyjnym od Preston Publishing opanujesz język w mowie i piśmie w stopniu podstawowym. W ofercie mamy też podręczniki dla uczniów na poziomach A2-C2, które przydadzą się na kolejnych etapach nauki.

Hiszpański A1 – zakres materiału

W Preston Publishing masz do dyspozycji książki do nauki hiszpańskiego A1, obejmujące kompletny zakres materiału dla tego poziomu. Z pomocą naszych podręczników opanujesz podstawowe zwroty, zagadnienia gramatyczne oraz słownictwo, co ułatwi Ci porozumiewanie się w tym języku w stopniu komunikatywnym zarówno w mowie, jak i piśmie. Oferujemy publikacje po polsku oraz po angielsku, w tym wersje specjalnie dla dzieci – Hiszpański dla dzieci. Zdanie po zdaniu.

Podręczniki do nauki hiszpańskiego – poziom A1

Zamów podręczniki do nauki hiszpańskiego i w krótkim czasie opanuj ten piękny język na poziomie A1. Oferowane przez Preston Publishing książki to znakomita propozycja dla każdej osoby zainteresowanej poznaniem podstawowego zakresu gramatyki i słownictwa. Szczególnie polecamy zakup kilku publikacji w zestawach z dodatkowymi materiałami multimedialnymi w formacie MP3.