Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Hiszpański A1 – książki

Dla wszystkich osób chcących opanować hiszpański na poziomie A1 oferujemy książki obejmujące szeroki zakres materiału. Prezentujemy autorskie publikacje wydawnictwa Preston Publishing, opracowane przez filologów z dziedziny iberystyki. W ofercie znajdziesz zarówno podręczniki opisujące podstawową gramatykę języka, jak również słownictwo i popularne zwroty przy wykorzystaniu metody „w tłumaczeniach”. Oferujemy także zestawy podręczników do skutecznej nauki w konkurencyjnej cenie – Hiszpański dla początkujących

Podręczniki – hiszpański A1

Opanowywanie języka obcego to złożony proces, który wymaga od ucznia zaangażowania oraz inwestycji w profesjonalne podręczniki. Nasze książki do nauki hiszpańskiego w zakresie podstawowym A1 to świetna propozycja, jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z tą obcą mową! Przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór publikacji opracowanych przez autorów z Preston Publishing – Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 1 czy Hiszpański. Trening A1. Dołączyliśmy do nich materiały multimedialne takie jak kurs audio MP3 z natywnym hiszpańskim lektorem, dzięki którym dowiesz się, jak prawidłowo wymawiać poszczególne słówka i zwroty.

Książki do hiszpańskiego A1 od Preston Publishing

Każda książka do hiszpańskiego A1 stanowi wartościowy materiał edukacyjny dla osób zainteresowanych skuteczną nauką obcego języka. Nasi autorzy korzystają z najnowszych metod nauczania, które dają świetne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki zebranym tutaj materiałom edukacyjnym od Preston Publishing opanujesz język w mowie i piśmie w stopniu podstawowym. W ofercie mamy też podręczniki dla uczniów na poziomach A2-C2, które przydadzą się na kolejnych etapach nauki.

Hiszpański A1 – zakres materiału

W Preston Publishing masz do dyspozycji książki do nauki hiszpańskiego A1, obejmujące kompletny zakres materiału dla tego poziomu. Z pomocą naszych podręczników opanujesz podstawowe zwroty, zagadnienia gramatyczne oraz słownictwo, co ułatwi Ci porozumiewanie się w tym języku w stopniu komunikatywnym zarówno w mowie, jak i piśmie. Oferujemy publikacje po polsku oraz po angielsku, w tym wersje specjalnie dla dzieci – Hiszpański dla dzieci. Zdanie po zdaniu.

Podręczniki do nauki hiszpańskiego – poziom A1

Zamów podręczniki do nauki hiszpańskiego i w krótkim czasie opanuj ten piękny język na poziomie A1. Oferowane przez Preston Publishing książki to znakomita propozycja dla każdej osoby zainteresowanej poznaniem podstawowego zakresu gramatyki i słownictwa. Szczególnie polecamy zakup kilku publikacji w zestawach z dodatkowymi materiałami multimedialnymi w formacie MP3.