Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Hiszpański A2 – książki

Chcesz swobodnie porozumiewać się w języku hiszpańskim w różnych sytuacjach na poziomie A2? Szukasz materiałów, dzięki którym przyswoisz hiszpańskie słownictwo szybko i przyjemnie? W internetowej księgarni języków obcych Preston Publishing znajdziesz duży wybór wartościowych książek poświęconych słownictwu, wymowie, a także zagadnieniom gramatycznym. Publikacje stworzone przez ekspertów i pasjonatów pomogą Ci usystematyzować wiedzę, podszkolić znajomość tekstu pisanego oraz poznać ciekawostki związane z życiem na Półwyspie Iberyjskim.

Książki do hiszpańskiego A2

Marzysz o podróżach do słonecznej Hiszpanii, ale Twoja znajomość języka nie jest wystarczająco dobra? Masz problemy z opanowaniem hiszpańskiego słownictwa, a dotychczasowe lekcje nie przyniosły oczekiwanych rezultatów? W naszej księgarni internetowej dostępne są książki do hiszpańskiego na poziomie A2, które stanowią doskonałą pomoc dla maturzystów, studentów, a także dla samouków. Opracowania znajdujące się w tej kategorii ułatwią komunikowanie się za granicą i pozwolą przyswoić przydatne zwroty używane podczas sytuacji na co dzień. Dzięki pozycjom takim jak Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 2, Hiszpański w tłumaczeniach. Sytuacje czy Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo 1 poszerzysz swój zasób słownictwa, utrwalisz ćwiczony zakres materiału oraz wzbogacisz dotychczasową wiedzę i kompetencje językowe.

Nauka hiszpańskiego na poziomie A2 – zakres materiału

Z trudnościami w nauce hiszpańskiego spotykają się niemalże wszyscy, bez względu na stopień znajomości języka. Jeśli mówisz już płynnie, ale wciąż popełniasz błędy, w naszej księgarni znajdziesz wiele ciekawych publikacji, które pozwolą Ci nauczyć się poprawnego posługiwania się różnymi hiszpańskimi wyrażeniami w codziennym życiu. Po opanowaniu podstawowych informacji czas na poziom A2, który ma nieco szerszy zakres materiału. Hiszpański dla średnio zaawansowanych obejmuje nie tylko mówienie, ale też rozumienie ze słuchu oraz formułowanie poprawnych gramatycznie wypowiedzi pisemnych. Dzięki książkom z księgarni Preston Publishing poznasz słownictwo dotyczące przedstawiania się, podróżowania, jedzenia, zdrowia i samopoczucia itp.

Hiszpański na poziomie A2 – słownictwo i gramatyka

Korzystając z publikacji znajdujących się w naszej internetowej księgarni języków obcych, w skuteczny sposób podszkolisz wymowę i znajomość gramatyki. Książki do hiszpańskiego na poziomie A2 pozwolą Ci krok po kroku opanować najważniejsze zagadnienia z zakresu zróżnicowanego materiału tematycznego. Wystarczy, że każdego dnia konsekwentnie poświęcisz na naukę dwadzieścia, trzydzieści minut, a hiszpańskie idiomy same będą wchodzić do głowy. Dzięki opracowaniom od Preston Publishing, takim jak np. Hiszpański 365 na każdy dzień, z łatwością przyswoisz najistotniejsze informacje, opanowując w zadowalającym tempie hiszpański na poziomie A2.