Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Książki do nauki języka hiszpańskiego

Twoim marzeniem jest nauczyć się języka prosto z gorącej Iberii? A może znasz już podstawy hiszpańskiego, ale chcesz podszlifować swoje umiejętności? Gdy wybierzesz książki do nauki języka hiszpańskiego, jakie dostępne są w prezentowanym katalogu, na pewno Ci się to uda!

Przygotowaliśmy szeroki wybór pozycji dla osób pragnących mówić po hiszpańsku. Podręczniki do hiszpańskiego z teorią i ćwiczeniami zostały opracowane tak, aby nawet laika przeprowadzić przez początkowe etapy nauki. Dodatkowe materiały, takie jak nagrania MP3, stanowią tylko dodatkowe wsparcie w nauce hiszpańskiej wymowy.

Marzy Ci się więc skuteczna nauka języka hiszpańskiego? Chcesz mieć gwarancję, że sięgasz po treści klarownie tłumaczące zasady porozumiewania się w tej obcej mowie i pisania w niej? Zatem przejrzyj dostępne u nas książki do hiszpańskiego i wybierz najlepsze dla siebie pozycje!

Teoria i praktyka – czyli podręczniki i zeszyty ćwiczeń do hiszpańskiego

Aby nauczyć się czytać, mówić, czy pisać po hiszpańsku, powinieneś zawsze zacząć od teorii. Tę zaś znajdziesz w podręcznikach, które dostępne są w poniższym katalogu. Może ona być wyłożona sucho, bez polotu… lub dokładnie tak, jak w proponowanych książkach do nauki hiszpańskiego! Zadbaliśmy o to, by rozwijanie tej przydatnej umiejętności nie było po prostu wkuwaniem zasad na pamięć, ale też i dobrą zabawą. Liczne ciekawostki, ale i zabawy ułatwiające zapamiętywanie, z pewnością przełożą się na skuteczność poznawania mowy Hiszpanów.

Sama teoria jednak jest niewystarczająca. Dlatego książki do nauki hiszpańskiego zawierają również zróżnicowane ćwiczenia: są to zdania do przetłumaczenia lub klasyczne zadania. Dzięki nim poznawanie języka ma wymiar nie tylko teoretyczny, lecz także praktyczny. Starannie przemyślane i dobrane do konkretnego poziomu zadania pomogą utrwalić zasady gramatyczne języka hiszpańskiego i pokazują, jak działają one w praktyce. Dzięki temu zrozumienie ich, jak i zapoznawanie się z nowymi słówkami, będzie znacznie łatwiejsze!

Dobór odpowiednich pomocy do języka hiszpańskiego – jakie kupić?

Odpowiednie książki muszą być dopasowane do Twojego poziomu oraz wieku. Podręczniki do nauki języka hiszpańskiego dobierasz tak samo, jak w wypadku uczenia się np. angielskiego czy niemieckiego. Podobnie, jak w mowie Anglików, tak i w tym przypadku wyróżnia się 6 poziomów zaawansowania:

To istotne, aby dobrać odpowiedni podręcznik i ćwiczenia do stopnia znajomości obcego języka. Jeśli Twoja przygoda z hiszpańskim dopiero się zaczyna, powinieneś wybrać książki do nauki na poziomie A1, dzięki czemu zapoznasz się z niezbędnymi podstawami. Bez nich nie będziesz w stanie rozwinąć swoich umiejętności. Wybierz dla siebie Hiszpański. Trening A1 lub Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 1.

Warto zauważyć, że wybrane podręczniki i ćwiczenia łączą różne stopnie. Znajdziesz wśród nich np. książki do nauki języka hiszpańskiego A1-A2, A2-B1, etc. Dzięki temu możesz stopniowo rozwijać swoje umiejętności.

Bardzo ważne jest też to, aby materiały te były dostosowane do wieku, tak jak Hiszpański dla dzieci. Zdanie po zdaniu. Wszak inne treści ułatwią naukę dorosłym, a inne dzieciom. Gwarantujemy, że pozycje, jakie znajdziesz w tym miejscu, są idealne zarówno dla najmłodszych czy młodzieży, jak i dla starszych osób. Stanowią doskonałe źródło wiedzy dla kursantów uczących się w szkołach językowych, a także dla samouków. Dołączone nagrania stanowią nieocenione wsparcie np. przy poznawaniu prawidłowej hiszpańskiej wymowy i rozumieniu jej.

Oprócz materiałów przeznaczonych do uczenia się gramatyki proponujemy również tytuły skupione na słownictwie, takie jak Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo. A może potrzebujesz książki, w której omawiane są konkretne, codzienne sytuacje? Takie książki do hiszpańskiego też znajdziesz w ofercie – np. Hiszpański w tłumaczeniach. Sytuacje! Poza tym proponujemy całe zestawy do nauki języka dla początkujących, gdzie znajdziesz komplet kilku pozycji w okazyjnej cenie.

Książki do hiszpańskiego, które wesprą Twoją naukę

Mowa Hiszpanów jest dość specyficzna. Wyróżnia się w nim np. 3 różne czasowniki „być”… a to tylko jedno z wielu zaskoczeń, czekających Cię w trakcie nauki języka hiszpańskiego! Mając świadomość, jakie pułapki i niespodzianki czekają na uczniów, przygotowaliśmy książki omawiające takie niuanse, takie jak Hiszpańska gramatyka inaczej. Dzięki temu szlifowanie umiejętności językowych staje się efektywniejsze.

Chcesz więc lepiej się porozumiewać w mowie Hiszpanów? A może więcej rozumieć z tego, co czytasz, słuchasz i oglądasz po hiszpańsku? Zachęcamy zatem do skorzystania z dostępnej na stronie oferty!