Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Język portugalski A2 – książki i podręczniki

Chcesz rozwijać się lingwistycznie i poznać nowy język obcy? Wybierasz się za granicę i zależy Ci na sprawnej komunikacji w restauracji czy hotelu? Portugalski jest obecnie piątym najczęściej używanym na świecie językiem, więc wykorzystasz go nie tylko w Portugalii czy Hiszpanii, lecz także w innych krajach. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie książki do nauki portugalskiego na poziomie podstawowym A2. Przekonaj się, jak pomogą Ci opanować ten język!

Rozszerz swoje podstawy portugalskiego

Opanowując język na podstawowym poziomie A2, poznajesz kluczowe zasady gramatyki oraz najważniejsze zwroty komunikacyjne. Dzięki nim możesz prowadzić proste rozmowy w różnych kontekstach sytuacyjnych. Oferowane książki do portugalskiego A2 są stworzone do nauki zarówno dla osób samodzielnie przyswajających język obcy, jak i dla uczestników kursów językowych. Pomogą Ci rozwijać umiejętności mówienia, rozumienia ze słuchu i pisania oraz opanować gramatykę.

Zastanawiasz się, dlaczego warto uczyć się portugalskiego? Przedstawiamy Ci kilka kluczowych powodów!

  1. To piąty, najczęściej używany język na świecie – porozumiesz się w nim w wielu krajach i jest urzędowym językiem nie tylko w Portugalii, lecz także w: Angoli, Brazylii, Timorze Wschodnim, Mozambiku, Gwinei Równikowej i Bissau, na Wyspach Zielonego Przylądka i świętego Tomasza. Właśnie dlatego już dziś zamów nasze książki i rozpocznij lekcje!
  2. Mówiąc po portugalsku, wyróżnisz się z tłumu – i to nie tylko w sytuacjach towarzyskich, lecz także zawodowych. Wpisz w swoje CV znajomość tego języka na podstawowym poziomie A2 i przekonaj się, jak Twoja kariera rusza do przodu!
  3. Brazylia to gospodarcza potęga, więc umiejętność porozumiewania się w języku portugalskim – nawet na poziomie podstawowym A2 – otwiera przed Tobą szerokie możliwości komunikacji z partnerami biznesowymi i handlowymi.
  4. W wielu krajach na całym świecie mieszka mnóstwo portugalskich i brazylijskich emigrantów – znajomość ich języka ułatwi Ci kontakty towarzyskie.

Książki do portugalskiego A2

Opanowanie języka obcego nie musi być trudne! Wystarczy wybrać odpowiednie pomoce dydaktyczne, aby z łatwością poznać kolejne zasady gramatyczne i nowe słownictwo. Pomogą Ci w tym książki dostępne w tej kategorii. Z nimi nauka portugalskiego na poziomie podstawowym A2 będzie prawdziwą przyjemnością. Wybierz Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 1, aby opanować podstawy języka portugalskiego. Starannie opracowana metoda „w tłumaczeniach” ułatwi Ci:

Z naszymi podręcznikami szybko i sprawnie opanujesz portugalski na poziomie podstawowym, ale wcale nie musisz na tym kończyć! W ofercie czekają na Ciebie książki dla coraz bardziej zaawansowanych – sprawdź koniecznie!

Portugalski A2 z Preston Publishing

Planujesz naukę języka obcego i nie wiesz, jakie materiały dydaktyczne wybrać? Książki do portugalskiego A2 pomogą Ci opanować go na poziomie podstawowym. Bez trudu będziesz prowadzić proste dialogi, poradzisz sobie w codziennych sytuacjach: w sklepie, hotelu czy restauracji, a także nawiążesz znajomości z obcokrajowcami. Już dziś zacznij naukę portugalskiego i przekonaj się, jakie to proste!