Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Język polski jako obcy – poziom A1 - książki

W bogatej ofercie wydawnictwa Preston Publishing znajdziesz doskonałe książki do nauki polskiego dla obcokrajowców na poziomie A1. Stanowią one świetną propozycję dla osób rozpoczynających przygodę z tym językiem oraz nauczycieli poszukujących nowoczesnych, ciekawych materiałów dla swoich uczniów. Podręczniki zawierają kluczowe informacje dotyczące polskiej gramatyki, np. o odmianie często używanych czasowników, deklinacji czy zaimkach osobowych, a także przydatną wiedzę z zakresu słownictwa. Mogą więc posłużyć do samodzielnej nauki lub wspierać ucznia podczas kursu językowego. Koniecznie zapoznaj się naszymi propozycjami!

Książki do nauki polskiego A1

W powszechnej opinii język polski jest stosunkowo trudny, więc do jego nauki warto wybierać profesjonalne pomoce naukowe. Książki z serii Speak Polish. A practical self-study guide są idealnie przystosowane do osób, które chcą od podstaw poznać polszczyznę. Na kolejnych stronach zawarto mnóstwo konstrukcji zdaniowych, ułatwiających komunikację w typowych sytuacjach społecznych. Oprócz tego publikacje do nauki polskiego na poziomie A1 wzbogacono o cenne wskazówki i komentarze w języku angielskim, a także nagrania audio, pomagające w lepszym opanowaniu wymowy. W każdym materiale odnajdziesz merytoryczne treści, dzięki którym szybko nabędziesz kluczową wiedzę, co pozwoli następnie sięgnąć do bardziej zaawansowanych opracowań.

Nauka polskiego A1 z Preston Publishing

Jeśli uczysz (się) języka polskiego, postaw na książki od Preston Publishing! Wszystkie publikacje mają przejrzysty układ oraz zostały podzielone na rozdziały, przez co są czytelne i zachęcają do systematycznego rozwijania umiejętności językowych. Sprawdzą się zarówno w przypadku młodych, jak i starszych adeptów języka polskiego. Rozpocznij naukę polskiego z serią Speak Polish. A practical self-study guide i przekonaj się, że edukacja z naszymi książkami jest niezwykle przyjemna!