Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Angielski A1 – książki

Przekonaj się, jak łatwo możesz zdobyć podstawowe umiejętności posługiwania się językiem obcym. Postaw na sprawdzone podręczniki przygotowane przez profesjonalistów. Książki do nauki angielskiego A1 pomogą Ci bez większego trudu osiągnąć podstawowy poziom i zyskać świetne podstawy do dalszego rozwijania zdolności komunikacyjnych. Zakres materiału został przygotowany z myślą o osobach, które dopiero stawiają pierwsze kroki lub chcą odświeżyć wiedzę sprzed wielu lat. Już dziś sprawdź materiały oferowane przez Preston Publishing.

Postaw pierwsze kroki – książki do angielskiego A1

Decydując się na zakup dostarczanych przez nas podręczników, zyskujesz pewność, że od samego początku Twoja edukacja wejdzie na właściwe tory. Książka do nauki angielskiego A1 będzie stanowiła doskonały dodatek do lekcji z korepetytorem, ale przede wszystkim sprawdzi się podczas samodzielnego zdobywania wiedzy i umiejętności. Poziom podstawowy w książkach Angielski. Trening A1 czy Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 1 został przekazany w sposób przystępny i praktyczny. Zakres materiału zawartego w oferowanych pozycjach pozwoli Ci przyswoić wszystko, czego potrzebujesz do dalszej nauki.

Książki do nauki angielskiego A1

Umiejętność komunikacji w języku obcym jest zarówno niezwykle przydatna, jak i niezbędna podczas rekrutacji do wielu szkół czy na niektóre stanowiska w firmach współpracujących z zagranicznymi partnerami. Podejmując decyzję o zakupie podręcznika, warto rozpocząć naukę od podstaw i wybrać poziom A1. Angielski zakres podstawowego słownictwa, nieskomplikowane zwroty i wyrażenia oraz umiejętność przekazania prostych informacji to wiedza, którą zdobędziesz ucząc się z naszych podręczników. Przystępne treści sprawią, że edukacja będzie łatwa dla każdego.

Poziom A1 angielski – zakres

Jakie umiejętności składają się na angielski A1? Zakres materiału obejmuje przede wszystkim naukę słów oraz zwrotów używanych na co dzień. Są to sposoby przedstawiania siebie i innych, komunikacja związana z życiem prywatnym oraz codziennymi potrzebami. Po opanowaniu tych zdolności będziesz w stanie opowiadać o swoim domu, miejscu pracy czy szkole. Porozumiesz się także z osobami mówiącymi wolno i wyraźnie, bez gwary lub specyficznego akcentu.

Książki do angielskiego A1 od Preston Publishing

Wybierając książki do nauki angielskiego A1 dostępne w ofercie naszego sklepu, postawisz pierwsze kroki w kierunku płynnego wypowiadania się w języku obcym oraz rozumienia treści mówionych i pisanych. Poziom podstawowy zawiera niezbędny zakres materiału, dzięki któremu Ty lub Twoje dziecko czy uczeń doskonale poradzicie sobie z prostą komunikacją. Przekonaj się o tym na własną rękę!