Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Francuski A1– książki

Chcesz opanować podstawy języka francuskiego? Szukasz sposobu na to, aby nowo poznane francuskie słówka nie uciekały szybko z głowy? W księgarni internetowej Preston Publishing dostępne są książki do nauki francuskiego na poziomie A1, dzięki którym z łatwością przyswoisz wiedzę i zwiększysz zasób słownictwa. Podręczne kompendia zostały stworzone właśnie po to, aby pomóc Ci zapamiętać obcojęzyczne wyrazy oraz podstawowe reguły konstruowania zdań. Znajdziesz w nich wszystko, co jest potrzebne do nauki języka na podstawowym etapie.

Książki do francuskiego A1

Chcesz szybko nauczyć się właściwego użycia języka i zrozumieć najważniejsze zasady gramatyczne? Interesują Cię pomoce dydaktyczne, które usprawnią proces nauki? W ofercie naszej księgarni znajdziesz duży wybór wartościowych książek opracowanych przez doświadczonych ekspertów, które pomogą Ci w opanowaniu nowych słów i ćwiczeniu wymowy. Poznaj Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 1 i Francuski w tłumaczeniach. Słownictwo 1. Z tymi publikacjami poznasz francuski od podstaw i osiągniesz poziom A1. Każdy z podręczników doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z językiem lub chcą przypomnieć sobie wiedzę sprzed lat.

Poziom francuski A1 – zakres materiału

Wybierz książki Preston Publishing do nauki francuskiego na poziomie A1 i poznaj słowa oraz zwroty przydatne w codziennej komunikacji. Dzięki nim zdobędziesz umiejętność konstruowania prostych zdań i pytań, a także reagowania w różnych sytuacjach, takich jak pytanie o drogę czy wizyta u lekarza. Przyswoisz też sobie podstawowe francuskie zasady gramatyczne dotyczące zaimków, rodzajników określonych i nieokreślonych, mowy zależnej oraz czasów: teraźniejszego, przyszłego oraz przeszłego. Zakres materiału jest dość szeroki i obejmuje wyrazy związane z przedstawianiem się, porami dnia, godzinami, czasem wolnym, środkami transportu, zakupami.

Francuski poziom A1 – książki od Preston Publishing

Dostępne w tej kategorii podręczniki są przeznaczone głównie dla osób, które dopiero zaczynają naukę języka francuskiego. Znajduje się w nich nie tylko słownictwo, ale także czytelnie i wyczerpująco wyjaśniona teoria, dzięki której szybko zrozumiesz kluczowe zasady gramatyczne. Sięgnij po nasze publikacje, bo z nimi nauczysz się wielu przydatnych francuskich słów, przećwiczysz ich wymowę oraz unikniesz popełniania częstych błędów. Z serią Francuski w tłumaczeniach dobrze opanujesz język francuski, a poziom A1 będzie tylko wstępem do dalszej nauki. Dołączone do książek testy pozwolą Ci sprawdzić wiedzę oraz jeszcze lepiej utrwalić zapamiętany materiał.