Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Angielski B2 – książki

Posługiwanie się językami obcymi to w dzisiejszych czasach niezwykle przydatna umiejętność, która ułatwia komunikację w wielu różnych sytuacjach. Książka do samodzielnej nauki angielskiego B2 pomoże Ci rozwinąć swoje umiejętności w porozumiewaniu się językiem wykorzystywanym w biznesie, nauce oraz na licznych forach internetowych. Poziom średnio zaawansowany obejmuje zakres umiejętności, dzięki którym zaczniesz rozmawiać z obcokrajowcami bez większych trudności. Wybierz pozycje z naszej oferty i przekonaj się!

Zdobądź niezbędne umiejętności – książki do angielskiego B2

Książki do nauki angielskiego poziom B2 zawierają materiały niezbędne zarówno dla uczniów szkół średnich, jak i studentów czy pracowników firm, którzy chcą porozumiewać się ze swoimi biznesowymi partnerami spoza granic Polski. Zakres materiału zebrany w podręcznikach od Preston Publishing to zarówno wiedza związana z gramatyką i podstawami komunikacji, jak również specjalistyczne słownictwo opracowane z myślą o lekarzach, prawnikach czy ekonomistach.

Decydując się na zakup książki do angielskiego B2, warto poświęcić chwilę, aby wybrać najlepsze materiały. Nauka słownictwa, gramatyki oraz wszelkiego rodzaju idiomów i zawiłości językowych może być łatwa i przyjemna dzięki właściwym podręcznikom, takim jak Angielski. Trening B2 czy Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 4. Przygotowując zakres przekazywanych umiejętności i wiedzy, staramy się skupić na zawarciu niezbędnych informacji w sposób praktyczny i przystępny.

Książki do nauki angielskiego B2 od Preston Publishing

Naszym celem jest pokazanie, że zdobycie podstawowych umiejętności językowych to zadanie, które możesz zrealizować samemu z odpowiednimi materiałami pomocniczymi. Książka do nauki angielskiego na poziomie B2 od Preston Publishing będzie doskonałym uzupełnieniem wiedzy zdobytej na szkolnych lekcjach lub odbywanych wcześniej kursach. Nasze podręczniki są także chętnie wybierane przez osoby, które od początku decydują się na samodzielną naukę. Pozycje przygotowane z myślą o specjalistycznym słownictwie czy wyjątkowa seria W tłumaczeniach to doskonały sposób na poszerzenie wiedzy w przystępny sposób.

Książki do samodzielnej nauki angielskiego B2

Zdobycie umiejętności niezbędnych do komunikacji z osobami spoza granic Polski jest możliwe nawet w domu. Zapomnij o drogich korepetycjach i szkołach językowych. Wybierz książki do samodzielnej nauki angielskiego na poziomie B2 i przekonaj się, jak ogromny zakres materiału możesz przyswoić na własną rękę. Poszerz wiedzę do matury lub przygotuj się do sprawnej komunikacji z partnerami biznesowymi i naukowymi. Ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz z naszymi podręcznikami do nauki słownictwa, gramatyki i niezbędnych zwrotów.

Poziom B2 angielski – zakres

W naszych książkach znajdziesz wiedzę niezbędną do samodzielnej nauki języka. Aby zagwarantować sobie sprawną komunikację z obcokrajowcami, warto osiągnąć poziom B2. Angielski zakres słownictwa specjalistycznego, gramatyki pozwalającej na formułowanie jasnych wypowiedzi oraz argumentowanie swojego stanowiska to umiejętności, które zdobędziesz z prezentowanymi podręcznikami. Zrozumiesz także przekaz zawarty w dłuższych tekstach, nawet jeżeli będą to treści abstrakcyjne.

Aby uniknąć znużenia stałym zapamiętywaniem, postaw na sprawdzone metody nauczania, jakie zawarte są w oferowanych treściach. Wybierz profesjonalne, sprawdzone materiały poszerzające wiedzę i zdolności. Dzięki nim zyskasz pewność, że w każdej sytuacji będziesz w stanie podtrzymać rozmowę, zapytać o drogę lub porozmawiać o swojej pracy. Zamów już dziś!