Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Angielski A2 – książki

Umiesz zamienić kilka zdań po angielsku i bez problemu dogadujesz się podczas podróży, ale przeprowadzenie poważnej rozmowy Cię przerasta, a wizyta w zagranicznych instytucjach przeraża? Najprawdopodobniej Twoja znajomość języka angielskiego znajduje się na poziomie A2. Odpowiednie podręczniki pozwolą Ci udoskonalić i rozwinąć swoje umiejętności.

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie największy wybór książek do języka angielskiego na poziomie A2. Znajdziesz tu narzędzia edukacyjne, dzięki którym zaczniesz lepiej mówić, rozumieć i pisać w tym języku. Jeśli więc do tej pory towarzyszyły Ci językowe blokady, to koniec z nimi! Nauka angielskiego A2 z książkami Preston Publishing jest prosta, łatwa i przyjemna. Sprawdź sam!

Książki do nauki angielskiego A2 – czego się z nich dowiesz?

Dostępne w tej kategorii książki do nauki angielskiego A2 przeznaczone są przede wszystkim dla osób prezentujących podstawowy poziom znajomości języka. To idealny wybór dla tych, którzy znają proste zagadnienia gramatyczne, a ich komunikacja jest sprawna.

Książki do nauki angielskiego A2 pozwolą Ci rozwinąć umiejętności i pomogą komunikować się w sposób bardziej elokwentny. Z podręczników tu dostępnych dowiesz się znacznie więcej, niż tylko jak zapytać o drogę, czy jak złożyć zamówienie w restauracji – Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje. Na tym poziomie w końcu zaczniesz poznawać zwroty, dzięki którym przestaniesz brzmieć jak początkujący użytkownik języka. Dowiesz się, jak tworzyć zdania wielokrotnie złożone i jak posługiwać się zaawansowanymi zasadami gramatyki, np. z książkami Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 2, Angielski. Trening A2 czy Angielski 120 konwersacji.

Angielski A2 – ucz się nowych zagadnień z przyjemnością!

W przypadku książek do angielskiego na poziomie A2 zakres słownictwa, zagadnień i nowych form gramatycznych jest znacznie szerszy, niż w podręcznikach do nauki na poziomie A1. Z tego też powodu warto zawsze pamiętać, aby dobierać książki z myślą o swoim aktualnym poziomie zaawansowania. Dzięki temu nie zostaniesz wrzucony na głęboką wodę, ale sprawnie przejdziesz przez znane Ci już zagadnienia i będziesz poznawać nowe krok po kroku, przygotowując sobie w ten sposób grunt pod naukę na poziomie B1.

Dlatego też nawet jeśli zastanawiasz się, czy nie lepszym wyborem będzie zakup książki do nauki języka na wyższym poziomie, to pozostań przy swoim obecnym. Zobaczysz, jak szybko nauka z odpowiednio dobranych książek do języka angielskiego A2 doprowadzi Cię wyżej w sposób zupełnie naturalny, tak jak z książką Angielski 365 na każdy dzień. U nas znajdziesz narzędzia edukacyjne w zakresie od poziomu A1 aż po C2 i — przejdź przez nie po kolei.