Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Chcesz nauczyć się nowego języka, a tym samym zdobyć kolejne umiejętności? Uwielbiasz podróżować i marzysz o tym, aby podczas swoich wypraw bezproblemowo porozumiewać się z mieszkańcami Rosji i wielu innych państw? A może masz zamiar zmienić pracę i rozbudowujesz swoje CV? Bez względu na to, co jest Twoją motywacją, książki do języka rosyjskiego na poziomie A1, które znajdziesz w księgarni internetowej Preston Publishing, pomogą Ci w realizacji planów. Sprawdź nasze propozycje i zacznij naukę tak szybko, jak to możliwe!

Język rosyjski A1 ‒ rozpoczęcie nauki

Za najtrudniejszą część nauki początkujący uważają alfabet ‒ cyrylicę. Mimo tego rosyjski jest łatwy do przyswojenia przez Polaków. W języku tym dostrzegamy bowiem wiele podobieństw do polskiego, zarówno dotyczących gramatyki, jak i słownictwa.

Powyższe zagadnienia zostały dokładnie opisane w podręczniku dostępnym na www.prestonpublishing.pl, czyli Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 1. Książki do języka rosyjskiego A1 to opracowania, które w sposób czytelny i zrozumiały dla osoby początkującej przedstawiają:

Książki do języka rosyjskiego A1 ‒ czym wyróżniają się opracowania proponowane przez Preston Publishing?

Propozycje z tego działu naszej księgarni internetowej umożliwiają opanowanie cyrylicy, słownictwa i gramatyki na poziomie początkującym ‒ A1. Książki do języka rosyjskiego, oferowane poniżej, zawierają także:

Złóż zamówienie na książki do języka rosyjskiego A1 i zacznij naukę!

Samodzielna nauka rosyjskiego jest możliwa. Jeśli należysz do grona samouków, koniecznie złóż zamówienie na publikację z serii Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka. Warto wiedzieć, że książki do języka rosyjskiego A1, które oferujemy, mogą także pomóc Ci utrwalić wiedzę zdobytą na rozmaitych kursach. To także propozycja dla uczniów szkół podstawowych, liceów i techników, którzy uczęszczają na lekcje rosyjskiego i szukają pomocy naukowych lub przygotowują się do kartkówek, sprawdzianów i egzaminów.

Do zakupów w naszym wydawnictwie zachęca szeroki wybór podręczników, ich atrakcyjne ceny oraz szybka wysyłka. Przekonaj się o tym osobiście – zachęcamy do składania zamówień!