Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Książki do nauki języka włoskiego

Niezależnie od tego, czy chcesz przeczytać klasyki włoskiej literatury w oryginale, czy swobodnie rozmawiać z mieszkańcami Włoch w trakcie wakacji, zapoznaj się z naszą ofertą! W Preston Publishing masz do wyboru książki do nauki języka włoskiego przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania. E-booki i podręczniki papierowe wprowadzą Cię do fascynującego świata mowy Dantego i Boccaccia i pomogą Ci opanować ją w stopniu umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie co najmniej w zakresie podstawowym.

E-booki i książki do nauki włoskiego

Jeśli chcesz opanować zupełnie nowy język, warto rozważyć naukę włoskiego, który jest uznawany za jeden z łatwiejszych dla Europejczyków. Jest to spowodowane mało skomplikowaną gramatyką, intuicyjną wymową, oraz łatwym do zapamiętania słownictwem. Jako materiały edukacyjne do nauki włoskiego sprawdzą się książki papierowe oraz e-booki wydawnictwa Preston Publishing, dzięki którym w odpowiednio krótkim czasie masz szansę poprawić własne kompetencje językowe. Zaopatrzysz się u nas w podręczniki dla uczniów na poziomie od A1 do C1.

Przygotowując się do kursu indywidualnego lub korepetycji z lektorem, sięgnij po nasze książki do włoskiego z serii Włoski w tłumaczeniach. Wśród nich znajdziesz wersje papierowe, a także e-booki. Opanowanie tego pięknego języka niesie ze sobą wiele korzyści. Znajomość włoskiego ułatwi Ci podróżowanie po Włoszech, rozmawianie z native speakerami, a nawet znalezienie interesującej pracy.

Preston Publishing – książki do nauki włoskiego

W wydawnictwie Preston Publishing współpracujemy z doświadczonymi i kompetentnymi filologami oraz native speakerami, którzy opracowują nasze podręczniki do włoskiego. Zawsze dokładamy starań, aby nasze książki do nauki języka włoskiego były merytoryczne, a jednocześnie przystępne dla osób o różnych kompetencjach językowych. Zapewniamy różnorodną ofertę składającą się z książek papierowych i materiałów multimedialnych.

Polecamy naszą ofertę nie tylko uczniom, ale też nauczycielom w szkołach językowych i korepetytorom. Opracowane przez nas książki do nauki języka włoskiego to świetne materiały edukacyjne na zajęcia grupowe oraz indywidualne. Za ich pomocą uczniowie mogą opanować szeroki zakres wiadomości i systematycznie utrwalać wiedzę. Do wyboru są pojedyncze podręczniki oraz zestawy, takie jak Włoski dla początkujących czy Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka, które zawierają pliki dźwiękowe z materiałami nagranymi przez native speakerów. Zapraszamy do przejrzenia oferty!