Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Język portugalski C1 – książki i podręczniki

Nauka pełnych zdań i wyrażeń to sposób na naturalne opanowanie gramatyki. Pozwala uniknąć monotonii zapamiętywania regułek, bo gwarantuję naukę w kontekście. Zaawansowane książki do nauki portugalskiego, skupiające się na poziomie C1, wzbogacają proces uczenia się o interesujące tematy, które najlepiej przyswaja się przez praktyczne przykłady. Osiągnięcie zaawansowanego poziomu językowego jest w zasięgu ręki dla każdego, kto jest zdeterminowany! Z naszymi podręcznikami możesz w swoim tempie rozwijać swoje kompetencje do najwyższego szczebla. Zobacz, na co możesz liczyć, korzystając z oferty od Preston Publishing.

Książki do portugalskiego na poziomie C1

Struktura książek, które proponujemy naszym klientom, została opracowana zgodnie z najnowszą wiedzą dotyczącą nauki języków obcych, a także na bazie wieloletniego doświadczenia. Gramatyka w tłumaczeniach pozwala na płynne poszerzanie wiedzy od poziomu podstawowego do zaawansowanego. Nauka języka portugalskiego wymagając regularnych ćwiczeń, a dzięki dużej ilości przykładów w podręczniku Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 3 można szczegółowo przećwiczyć każde zagadnienie. Kolejność tematów także została starannie przemyślana i ułożona w taki sposób, by nauka przebiegała jak najefektywniej.

W każdej książce do portugalskiego z prezentowanej serii jest miejsce do wpisywania własnych tłumaczeń. Obok znajdują się też gotowe odpowiedzi po portugalsku, więc można bez szukania na innych stronach od razu sprawdzić, czy udzieliło się właściwej odpowiedzi. Na marginesach również zostały szczegółowo i klarownie opisane zasady gramatyczne, które pojawiają się w przykładach. Dzięki temu można łatwo zrozumieć zagadnienia na stopniu nawet zaawansowanym C1, który jest zbliżonym do wiedzy natywnego użytkownika języka.

Nauka portugalskiego na poziomie zaawansowanym C1

Metoda nauki, którą proponujemy, sprawdza się na każdym poziomie znajomości języka. Tłumaczenie całych zdań i wyrażeń sprzyja naturalnemu ich przyswajaniu bez mozolnego zapamiętywania tabelek i oderwanych od kontekstu słówek. Dzięki takiemu sposobowi uczenia się łatwiej jest zacząć mówić swobodnie. Podręczniki do języka portugalskiego dla zaawansowanych z naszej oferty sprzyjają osiągnięciu poziomu C1, co może stanowić nie tylko powód do dumy, ale też kluczowy punkt w CV.

Korzystając z książek od Preston Publishing, możesz uczyć się samodzielnie lub traktować je jako wsparcie dla kursu językowego. Dzięki dostępowi do nagrań i klarownemu ułożeniu tematów w krótkie i treściwe rozdziały to Ty decydujesz, kiedy się uczysz, a kiedy robisz przerwę. Ten komfort zapewnia Ci nie tylko większą elastyczność w ciągu dnia, ale też sprzyja lepszemu przyswajaniu wiedzy w przyjemnych warunkach.

Twoje książki do portugalskiego C1 od Preston Publishing

Niezależnie od tego, czy uczysz się do egzaminu, dla rozwijania kariery zawodowej, czy po prostu dla przyjemności – z Preston Publishing możesz szybko i skutecznie opanować materiał, który Cię interesuje. Książki do języka portugalskiego na poziomie C1 w naszej ofercie stanowią część całego cyklu, który obejmuje zakres wiedzy od samych podstaw do poziomu zaawansowanego. Wszystkie pomoce zostały przygotowane z dużą starannością przez specjalistów w tej dziedzinie. Dzięki temu masz pewność, że robiąc tutaj zakupy, otrzymujesz pełnowartościowy produkt.

Nauka portugalskiej gramatyki nie musi być nużąca. Warto od samego początku stawiać na praktyczne zastosowanie języka, by móc płynnie posługiwać się poznanymi zasadami w mowie i piśmie. Z podręcznikami od Preston Publishing tłumaczysz zdania, poznajesz zawarte w nich słówka i reguły oraz odsłuchujesz nagrane treści. Jeśli chcesz uczyć się efektywnie, zapraszamy do zakupów!