Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Niemiecki poziom B2 – książki

W asortymencie naszego wydawnictwa odnajdziesz książki do nauki niemieckiego na poziomie średnio zaawansowanym. Będą one odpowiednie dla bardziej doświadczonych uczniów, chcących rozwinąć swoje umiejętności bądź przypomnieć sobie zapomniane treści. W publikacjach znajdziesz zadania utrwalające niemieckie słownictwo, teorię dotyczącą kluczowych zagadnień gramatycznych oraz ciekawostki o zachodnim sąsiedzie Polski. Podręczniki Preston Publishing do nauki języka niemieckiego stanowią idealną propozycję dla maturzystów, studentów i samouków w dowolnym wieku. Zachęcamy do przejrzenia dostępnych produktów!

Książki do niemieckiego B2 od Preston Publishing

Oferowane przez nas materiały są rzetelnym źródłem wiedzy, pozwalającym poznać kluczowe zasady dotyczące gramatyki oraz słownictwa. Książki do nauki niemieckiego na poziomie B2, takie jak Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka 4 czy Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo 2 zostały stworzone przez doświadczynych filologów i dydaktyków. Łączą w sobie jasno wyjaśnioną teorię oraz nieodzowną część praktyczną. Kursy podzielono na rozdziały o wzrastającym poziomie trudności. Nauka opiera się na tłumaczeniu zdań z języka polskiego na niemiecki oraz tematach z życia codziennego, np. cechach charakteru czy sprawach zawodowych. Taka przemyślana struktura podręcznika umożliwia szybkie zapamiętywanie, więc już po krótkim czasie zrobisz duże postępy.

Nauka niemieckiego poziom B2 – książki

Osoby, które osiągną poziom B2, będą znały język niemiecki w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w piśmie oraz mowie. Jednym z najważniejszych elementów edukacji jest opanowanie poprawnej niemieckiej wymowy, dlatego do oferowanych książek dołączany jest kurs audio po niemiecku z nagraniami zrealizowanymi przez natywnego niemieckiego lektora. Polecamy zarówno pojedyncze egzemplarze podręczników z serii Niemiecki w tłumaczeniach, jak i zestawy kursów. Bazują one na skutecznej metodzie tłumaczenia zdań, dzięki której poznasz mnóstwo konstrukcji wraz z kontekstem ich użycia. Kup już teraz książkę do nauki niemieckiego na poziomie B2!