Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Książki do nauki języka portugalskiego

Wybierasz się na urlop do Portugalii? A może aplikujesz na stanowisko wymagające znajomości języka mieszkańców tego słonecznego kraju? Zapoznaj się z asortymentem wydawnictwa Preston Publishing. Znajdziesz tu książki do nauki języka portugalskiego w kilku odsłonach. Przygotowaliśmy ofertę podręczników dla osób początkujących i średniozaawansowanych, a także uczniów chcących osiągnąć poziom C1 w celu np. uzyskania certyfikatu językowego. Sprawdź nasz asortyment i przekonaj się, dlaczego warto zainwestować w materiały do nauki portugalskiego!

Nauka języka portugalskiego – książki

Nie musisz studiować filologii romańskiej, aby opanować portugalski w stopniu komunikatywnym czy nawet zaawansowanym. Wystarczy zapał do intensywnej pracy, silna motywacja i najlepsze książki do nauki tego języka, opracowane przez wydawnictwo Preston Publishing. Podręczniki z serii Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka znajdujące się w ofercie sklepu pomogą Ci opanować słownictwo, zasady gramatyki i wymowę. Masz do wyboru wersje papierowe oraz e-booki, przygotowane przez doświadczonych lektorów i filologów.

Jeśli najlepiej chłoniesz wiedzę korzystając z materiałów dźwiękowych, polecamy Ci nasze e-booki uzupełnione o materiały audio. Z kolei dla wzrokowców przygotowaliśmy tradycyjne książki papierowe od poziomu A1 do C1, dzięki którym nauka portugalskiego będzie prawdziwą przyjemnością. Podręczniki, bez względu na to, jakie wydanie wybierzesz, pozwolą Ci zapoznać się z językiem literackim, a także ze zwrotami codziennie stosowanymi przez mieszkańców Portugalii.

Książki do efektywnej nauki portugalskiego

Możesz zdecydować się na zakup całego kompletu, w którym znajdują się podręczniki do nauki języka od podstaw aż po stopień zaawansowany. W zestawie Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 1-3 znajdziesz książki omawiające gramatykę ze zdaniami do przetłumaczenia, a także kod do pobrania pliku dźwiękowego, za którego pomocą świetnie opanujesz wymowę słów i zwrotów. W publikacjach opisujemy rozmaite sytuacje komunikacyjne, dzięki którym przygotujesz się zarówno na wakacje w Portugalii, jak i do rozmowy ze znajomymi lub pracodawcami z tego pięknego kraju.

Systematyczna nauka portugalskiego z wykorzystaniem naszych podręczników pomoże Ci osiągnąć zadowalające efekty. Książki opisują wszystkie, istotne zagadnienia tego języka w przystępny sposobów, dlatego z opanowaniem materiału poradzą sobie też uczniowie z trudnościami w nauce. Pomoce naukowe pochodzące z wydawnictwa Preston Publishing polecamy także lektorom i korepetytorom. Zapraszamy na zakupy!