Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Angielski C2 – książki

Książka do nauki języka zawsze powinna być dostosowana do aktualnego poziomu znajomości angielskiego. Jeśli swój określasz jako C1, to znaczy, że angielski znasz już doskonale. Czas jednak wskoczyć na jeszcze wyższy poziom, a my Ci w tym pomożemy!

Nawet doskonałe da się udoskonalić. Dlatego też warto rozwijać swoje umiejętności językowe nawet wtedy, gdy są już one na naprawdę wysokim poziomie. Jeśli świetnie radzisz sobie z językiem angielskim na poziomie zaawansowanym zarówno w mowie, jak i w piśmie, to jesteś w idealnym miejscu! Wybierz dla siebie książkę do nauki angielskiego C2 i poznaj język jeszcze lepiej!

Książki do nauki angielskiego C2 – dla kogo?

Książki do nauki angielskiego C2 przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które mogą pochwalić się zaawansowaną znajomością tego języka. Zastanawiasz się, czy możesz zaliczyć się do tej grupy?

Jeśli biegle posługujesz się angielskim, a dodatkowo jesteś w stanie bez problemu rozmawiać na różnego rodzaju tematy równie swobodnie jak w języku ojczystym, to zdaje się, że Twój angielski jest właśnie na poziomie C1. Jeżeli szukasz podręcznika, który pomoże Ci uporządkować wiedzę i wskoczyć na wyższy poziom, doskonale trafiłeś!

Angielski C2 – zakres materiału

Książki do angielskiego poziom C2 od Preston Publishing to prawdziwa skarbnica wiedzy! W tej kategorii znajdziesz podręczniki, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności językowe i znacznie wzbogacisz zasób słownictwa. Nauczysz się wypowiadać jeszcze bardziej precyzyjnie i elokwentnie, poznasz zwroty branżowe, a także formy wypowiedzi, które do tej pory były dla Ciebie tajemnicą.

W przypadku podręczników do angielskiego C2 zakres materiału jest niezwykle bogaty i różnorodny. Wśród dostępnych w ofercie książek obecne są między innymi te omawiające zaawansowane zagadnienia gramatyczne, w tym czasy czy też idiomy – Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 6, Angielski. Trening C2 i Angielski w tłumaczeniach. Czasy. Znajdziesz tu także duży wybór książek ze słownictwem czy też konwersacjami – Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 3.

Książki do nauki angielskiego C2 – ucz się wybranych zagadnień!

W tej kategorii dostępne są przede wszystkim książki specjalistyczne. Polecamy na przykład książki do nauki angielskiego C2 dla tłumaczy oraz osób, które chcą rozpocząć naukę języka pod kątem wykonywanego zawodu. Z myślą o nich przygotowaliśmy podręczniki do angielskiego prawniczego, medycznego oraz biznesowego.

Umiejętności uzyskane z takich książek mogą być niezwykle przydatne w rozwoju kariery poza Polską, a także przy współpracy z zagranicznymi kontrahentami. Jeśli więc masz to w planach, koniecznie wybierz dla siebie książki do angielskiego C2, dzięki którym dobrze przygotujesz się do życiowych i zawodowych wyzwań!