Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Książki do ćwiczenia angielskiego

Nauka języka angielskiego zawsze sprawiała Ci trudność? A może jeszcze nie miałeś okazji się jej podjąć? W uczeniu się języka obcego najważniejsza jest regularność oraz solidne narzędzia edukacyjne – takie jak nasze książki. Zobacz, jak wiele masz możliwości!

Angielski to w dzisiejszych czasach podstawowy język komunikacji na całym świecie. Jego znajomość jest już właściwie niezbędna. Nie miałeś okazji jeszcze dobrze go opanować? Nic straconego! Z pomocą odpowiednich narzędzi możesz nauczyć się go samodzielnie. W tej kategorii znajdziesz książki i ćwiczenia do angielskiego Preston Publishing, które Ci w tym pomogą. 

Najlepsze książki i ćwiczenia do angielskiego od Preston Publishing

Znalezienie dobrej książki do języka angielskiego to nie lada wyzwanie. Takie podręczniki muszą bowiem spełnić wiele warunków, by tworzyły wartościowe źródło informacji i umożliwiały łatwą i zrozumiałą naukę języka obcego. Książki i ćwiczenia do angielskiego, które tu znajdziesz, to prawdziwe kompendia wiedzy. Do ich atutów należą: treść, sposób przekazu, jakość wykonania i wykorzystanie najlepszych metod edukacyjnych do samodzielnej nauki.

W tej kategorii czeka na Ciebie ogromny wybór wśród książek i ćwiczeń o różnej tematyce. Przygotowaliśmy podręczniki, dzięki którym możesz doskonalić swoje słownictwo branżowe. W ofercie dostępne są pozycje z angielskim prawniczym czy też medycznym. Ponadto znajdziesz tu także książki do ćwiczenia angielskiego biznesowego – Angielski w tłumaczeniach. Business, Angielski w tłumaczeniach. Medyczny czy Angielski w tłumaczeniach. Prawniczy. Poznasz też wyrażenia, które przydają się w podróży i sytuacjach codziennych – Angielski w tłumaczeniach. Sytuacje i Angielski w podróży. Twój paszport do świata anglojęzycznego.

Książki i ćwiczenia do angielskiego dopasuj poziom do swoich umiejętności!

Jednym z najważniejszych czynników skutecznej nauki języka obcego jest właściwe dopasowywanie materiałów edukacyjnych do aktualnego poziomu wiedzy. Dlatego też książki, z których będziesz się uczyć, zawsze dobieraj do poziomu znajomości angielskiego.

Wśród pozycji dostępnych w tej kategorii znajdziesz duży wybór książek i ćwiczeń dedykowanych osobom będącym zarówno na początku swojej edukacyjnej przygody językowej (Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 1 czy Angielski. Trening A1), jak i tym, którzy już bardzo sprawnie posługują się angielskim (Angielski w tłumaczeniach. Słownictwo 3 czy Angielski w tłumaczeniach. Idiomy). Wszystkie książki przypisane są konkretnej grupie zaawansowania – od A1 do C2. Możesz więc z łatwością wybrać książkę, która będzie dostosowana do Twojego poziomu wiedzy.

Ćwiczenia do angielskiegoksiążki, dzięki którym poznasz angielski w praktyce!

Czym byłaby nauka bez testowania umiejętności w praktyce? To bardzo ważne, abyś na bieżąco sprawdzał, jak radzisz sobie z językiem. Tylko jak to zrobić? Pomogą Ci w tym przede wszystkim ćwiczenia do angielskiego. To książki, które zawierają całe zestawy specjalnie przygotowanych zadań, dzięki którym będziesz mieć okazję na to, by się sprawdzić.

Jakie ćwiczenia znajdziesz w takich książkach? Przede wszystkim zadania związane z konwersacjami, uzupełnianiem luk czy też tworzeniem dłuższych form pisemnych (Angielski. Konwersacje dla średnio zaawansowanych, Angielski 365 na każdy dzień czy Angielski - historie z ćwiczeniami). A to wszystko po to, byś poczuł się jeszcze pewniej z językiem angielskim!