Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Podręczniki do języka rosyjskiego

Chcesz nauczyć się rosyjskiego, ale nie wiesz, od czego zacząć? Podręczniki do nauki rosyjskiego Preston Publishing stworzyliśmy z myślą o osobach takich jak Ty! W dzisiejszych czasach niełatwo jest znaleźć dobry kurs rosyjskiego, a kursy językowe bywają zresztą dość kosztowne. Właśnie dlatego weź sprawy w swoje ręce i już dziś zacznij samodzielną naukę języka rosyjskiego. Nasze podręczniki do rosyjskiego na pewno Ci w tym pomogą.

czytaj więcej

Podręczniki do nauki rosyjskiego — wybierz swój poziom

Zanim skompletujesz własny zestaw podręczników do rosyjskiego, musisz określić, na jakim poziomie znajomości języka jesteś obecnie. Nasz kurs Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka jest dostępny w wariantach od A1 do C1. Z łatwością dopasujesz więc książkę do swojego poziomu zaawansowania.

Wybór dobrej książki jest szczególnie ważny w pierwszej fazie nauki języka. Odpowiedni podręcznik do rosyjskiego dla początkujących zachęci Cię do dalszej edukacji i pokaże, że poznawanie podstaw języka może być łatwe i przyjemne. Samouczek rosyjskiego pozwoli Ci opanować cyrylicę, najważniejsze zasady gramatyki, podstawowe zwroty i słówka. Jeśli chcesz przyswoić podstawy rosyjskiego, sięgnij po Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 1. Znajdziesz w nim setki zdań do przetłumaczenia z języka polskiego na język rosyjski oraz wyczerpująco omówione zagadnienia gramatyczne.

Znasz rosyjski całkiem nieźle i chcesz osiągnąć poziom B2 lub C1? Wybierz rosyjski dla zaawansowanych! 3. oraz 4. część naszego kursu pomoże Ci podszkolić się w bardziej złożonych obszarach i trudniejszych zagadnieniach rosyjskiej gramatyki.

Samouczek rosyjskiego — wybierz najlepszą formę nauki

Efektywność nauki języków bardzo często zależy od tego, w jakiej formie przekazywana jest wiedza. Właśnie dlatego nasze publikacje to nie tylko podręczniki do języka rosyjskiego oraz ćwiczenia do rosyjskiego, lecz także kursy audio w formacie MP3. Dzięki nim w wygodny sposób nauczysz się rosyjskiego akcentu i rozwiniesz umiejętność rozumienia ze słuchu. Rozmówki rosyjskie pozwolą Ci poznać poprawną wymowę przyswajanych słówek i zdań.

Podręczniki do nauki rosyjskiego Preston Publishing możesz kupić zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Jeśli więc na co dzień nie rozstajesz się ze swym czytnikiem, e-book pozwoli Ci na wygodną naukę.

Marzy Ci się przeczytanie Dostojewskiego w oryginale, ale na razie nie znasz ani słowa po rosyjsku? To nic. Rosyjski dla początkujących będzie dobrym punktem startu. Pamiętaj, że od czegoś trzeba zacząć, a praktyka czyni mistrza. Wybierz więc podręcznik do języka rosyjskiego, dzięki któremu rozwiniesz swoje umiejętności.