Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Książki do nauki języka rosyjskiego

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe, zaopatrz się w najlepsze pomoce do nauki! W ofercie naszego wydawnictwa znajdziesz książki do nauki języka rosyjskiego, które zamówisz bezpośrednio w sklepie z dostawą na terenie całego kraju. Wśród proponowanych pozycji dostępne są zestawy z ćwiczeniami oraz podręczniki, które w przystępny sposób omawiają gramatykę i inne zagadnienia teoretyczne. Preston Publishing dostarcza materiały edukacyjne, dzięki którym opanowanie rosyjskiego będzie łatwe i przyjemne. 

Nauka języka rosyjskiego – książki

W dzisiejszych czasach rozwój kariery zawodowej bywa uzależniony od kompetencji językowych. Obecnie szczególnie pożądani są pracownicy, którzy posługują się rosyjskim przynajmniej w stopniu komunikacyjnym. Aby zacząć naukę tego przydatnego języka, musisz przede wszystkim zaopatrzyć się w książki opracowane przez najlepszych specjalistów. Nasze pomoce edukacyjne zostały przygotowane na podstawie aktualnej wiedzy, przez świetnie wykwalifikowanych filologów, którzy przedstawiają teorię w sposób przystępny dla odbiorcy. 

Oferowane przez nas książki do nauki rosyjskiego z serii Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka skierowane są do uczniów, a także do nauczycieli pracujących w szkołach językowych lub prowadzących korepetycje. Masz do dyspozycji podręczniki dostosowane do osób na każdym poziomie nauczania, a także ćwiczenia oraz materiały multimedialne. Każda pozycja książkowa Preston Publishing przeprowadzi Cię przez wszelkie zagadnienia dotyczące języka, takie jak pisownia oraz alfabet.

Książki do nauki rosyjskiego – różne poziomy

Specjalizujemy się w opracowywaniu książek papierowych i e-booków, które pomogą Ci zdobyć cenne kompetencje językowe i zwiększyć szansę na znalezienie ciekawej pracy. Warto jednak zainwestować w naukę języka rosyjskiego nie tylko dla kariery, ale też dla siebie. Ucząc się obcej mowy, zwłaszcza w starszym wieku, zapewniasz trening swojemu umysłowi, który dzięki temu będzie działać sprawniej. 

Oferujemy pomoce naukowe dla uczniów początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych (poziomy od A1 do C1). W zależności od tego, czy preferujesz książki w formie papierowej, czy e-booki, w asortymencie naszego wydawnictwa znajdziesz wersję odpowiednią dla siebie. W materiałach multimedialnych znajdziesz pliki dźwiękowe, nagrane przez native speakerów, dzięki którym dowiesz się, jak wymawiać poszczególne słówka oraz zwroty. Wybierz ofertę Preston Publishing i rozpocznij naukę języka rosyjskiego!