Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Niemiecki A2 – książki do nauki

Zachęcamy do sprawdzenia oferty podręczników do niemieckiego, opracowanych przez wydawnictwo Preston Publishing! W tej sekcji prezentujemy różnorodne książki do nauki niemieckiego na poziomie A2, przeznaczone dla osób znających już podstawy języka. Znajdziesz wśród nich cenne materiały dydaktyczne przygotowane z myślą o osobach początkujących, które zainteresowane są dalszym rozwojem swoich kompetencji językowych. W katalogu znajdują się serie książek do niemieckiego, które zostały poświęcone gramatyce oraz słówkom. 

Preston Publishing to nowoczesne wydawnictwo językowe, które systematycznie wypuszcza na polski rynek kolejne podręczniki. Oferujemy bardzo dobre książki do niemieckiego, dzięki którym opanujesz poziom A2 stosunkowo szybko. Oczywiście postępy w nauce języka obcego są ściśle uzależnione od indywidualnych predyspozycji i przede wszystkim czasu, jaki jesteś w stanie poświęcić na regularne lekcje. Jednak z pomocą odpowiednich materiałów dydaktycznych i dzięki systematyczności masz szansę na osiągnięcie sukcesu i polepszenie własnych kompetencji językowych. 

Książki do niemieckiego A2

Jest wiele powodów, dla których warto poświęcić cenny czas na naukę nowego języka. To zadanie stanowiące ogromne wyzwanie dla mózgu, dzięki czemu opanowanie gramatyki i obcego słownictwa stanowi świetny trening intelektualny. Pozwoli Ci to poprawić koncentrację, jak również pamięć, z czego będziesz czerpać korzyści także w starszym wieku. Poznając niemiecki na poziomie A2 z naszej książki, masz też okazję podniesienia swoich kwalifikacji, z korzyścią dla dalszej kariery w wielu nowoczesnych branżach

Przy opracowywaniu podręczników takich jak Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka czy Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo nasze wydawnictwo korzysta z wiedzy i doświadczenia świetnie wykwalifikowanych edukatorów oraz filologów. Dzięki temu wszystkie książki znajdujące się w ofercie Preston Publishing stanowią nieocenioną pomoc dla każdego początkującego, którego interesuje nauka niemieckiego w stopniu A2. Na stronie dostępne są także podręczniki dla poziomów od początkowego A1 do zaawansowanego C2. 

Niemiecki A2 – książki od Preston Publishing

Wiele osób uczących się języka niemieckiego podejmuje się tego zadania ze względu na chęć rozwoju swojej kariery. Silna gospodarka naszych zachodnich sąsiadów sprawia, że Polacy ochoczo wyjeżdżają tam do pracy, zajmując stanowiska na rozmaitych szczeblach. Komunikatywna znajomość obcej mowy na poziomie A2 na pewno zwiększy Twoje szanse na zrobienie dobrego wrażenia w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej z niemieckojęzycznym rekruterem. Zamów książkę do nauki z Preston Publishing, np. Niemiecki 365 na każdy dzień, aby usprawnić proces poznawania kolejnych słówek oraz zasad gramatyki

Jeśli uczysz się samodzielnie i nie wiesz, po które publikacje sięgnąć, zapoznaj się z oficjalną klasyfikacją ESOKJ. Poziom A2 sprawdzi się dla osób znających niemiecki w podstawowym stopniu  – książki przeznaczone są do kontynuacji nauki po opanowaniu stopnia A1. W katalogu wydawnictwa Preston Publishing znajdują się pojedyncze podręczniki, jak również ich kompletne zestawy, takie jak Opanuj niemieckie słówka. Chętnie doradzimy Ci w trakcie wyboru odpowiednich pomocy dydaktycznych – zachęcamy do kontaktu!