Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Angielski C1 – książki

Płynna i przejrzysta komunikacja z osobami spoza granic Polski staje się z każdym dniem coraz bardziej pożądaną umiejętnością. Aby odpowiednio przygotować się na każdą ewentualność, już dziś zacznij rozwijać swoje zdolności. Wybierz najlepsze książki do nauki angielskiego C1. Poziom zaawansowany obejmuje zakres wykraczający poza wiedzę zdobywaną w szkole, lecz bardzo często jest niezbędną podstawą podczas rekrutacji do firm czy na zagraniczne studia.

Postaw na perfekcję – książki do angielskiego C1

Odpowiednie przygotowanie się do studiów, pracy w dużej firmie czy wyjazdu do pracy za granicę może wiązać się z wieloma wymaganiami. Aby bez trudu im sprostać, warto już teraz rozpocząć naukę, wybierając poziom książki C1. Angielski na tym etapie jest znacznie bardziej rozbudowany niż w przypadku zakresu B2, który skupia się znacznie bardziej na gramatyce. Zaawansowane zdolności obejmują więcej sytuacji z życia codziennego oraz ułatwiają komunikację w każdej sytuacji.

Nasze podręczniki takie jak Angielski. Trening C1 i Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 5 pomogą Ci przestudiować zawiłości języka oraz bez trudu osiągnąć poziom C1. Angielski zakres słownictwa, idiomów oraz powszechnie stosowanych metafor przestanie być zagadką, kiedy zdecydujesz się na naukę z wykorzystaniem pomocy dydaktycznych oferowanych przez Preston Publishing.

Książki do nauki angielskiego C1

Niezależnie od tego, czy planujesz uczyć się samodzielnie, czy wykorzystać wsparcie korepetytora lub nauczyciela, stoi przed Tobą wiele wyzwań związanych z przyswojeniem zaawansowanego poziomu języka. Gwarantujemy jednak, że każda dostępna w naszej ofercie książka do nauki angielskiego C1 doskonale sprawdzi się podczas poszerzania umiejętności przed wyjazdem za granicę, rekrutacją na studia czy do pracy lub w trakcie przygotowań do egzaminu. Zarówno pozycje ze specjalistycznym słownictwem, jak i seria podręczników W tłumaczeniach to przystępne rozwiązanie dla każdej osoby, która chce rozwinąć swoje zdolności językowe.

Książki do angielskiego C1 od Preston Publishing

Postaw na samodzielną naukę, a także niezastąpione wsparcie podczas edukacji z korepetytorem lub nauczycielem. Przekonaj się, jak łatwy w przyswojeniu może okazać się angielski C1. Książki od Preston Publishing zawierają liczne przykłady, odpowiednio stopniowany poziom trudności oraz informacje o właściwym zastosowaniu słów i zwrotów. Możesz poświęcić wolną chwilę w drodze do szkoły lub pracy, aby każdego dnia rozwijać swoje umiejętności i przygotować się do bezproblemowej komunikacji z osobami spoza granic Polski.

Poziom C1 angielski – zakres

Przygotowane przez nas materiały pomogą Ci zdobyć niezbędną wiedzę, dzięki której osiągniesz poziom C1. Zakres książek do nauki angielskiego na tym etapie obejmuje przede wszystkim poprawę zdolności komunikacyjnych. Dzięki nim możesz bez trudu porozumiewać się w luźnych sytuacjach towarzyskich, a także prowadzić rozmowy na tematy specjalistyczne. Odpowiednie zrozumienie języka sprawi, że będziesz w stanie reagować szybko i spontanicznie w czasie każdej konwersacji. Zdobyte umiejętności pozwolą Ci także rozumieć trudne teksty, które mogą mieć ukryte, niebezpośrednio wyrażone znaczenie.

Oferowana przez Preston Publishing książka do nauki angielskiego na poziomie C1 przekaże Ci zakres wiedzy, dzięki któremu zyskasz pewność siebie i swobodę w czasie rozmów z obcokrajowcami. Nawiązuj znajomości, zaskocz rekrutera na rozmowie i pokaż się z najlepszej strony na spotkaniach biznesowych. Zamów już dziś!