Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Język francuski słownictwo – książki

W bogatej ofercie naszego wydawnictwa znajdziesz doskonałe książki, dzięki którym opanujesz francuskie słownictwo. Dostępne pozycje z serii Francuski w tłumaczeniach. Słownictwo są skierowane zarówno do osób dopiero rozpoczynających naukę, jak i tych bardziej zaawansowanych. Regularne korzystanie z nich sprawi, że nauka francuskich słówek stanie się szybsza, co pozwoli zwiększyć pewność w siebie w wielu sytuacjach komunikacyjnych. Z łatwością przypomnisz sobie niezbędne wyrazy, precyzyjnie wyrażając swoje myśli. Zachęcamy do obejrzenia całej kategorii, a następnie składania zamówień!

Efektywna nauka języka francuskiego

Należy podkreślić, że język francuski (słówka i gramatyka) bywa uważany za naprawdę trudny. Jednak dobre podręczniki do francuskiego ułatwią rozpoczęcie procesu edukacyjnego lub jego rzeczową kontynuację. W dobie licznych aplikacji mobilnych i różnorodnych metod warto przekonać się, że klasyczna książka to najlepszy sposób na efektywne przyswajanie wiedzy o słownictwie.

Francuski słówka – książki do nauki

Publikacje Preston Publishing są opracowywane przez najlepszych filologów, którzy mają duże doświadczenie dydaktyczne, wzorowo znają język obcy i potrafią interesująco przekazywać wiedzę z zakresu słownictwa. Być może nadal myślisz, że nauka słówek francuskich musi wiązać się z nudnym siedzeniem przed kolejnymi stronami podręcznika? Nic bardziej mylnego! Umieszczone w książkach zadania są angażujące, a wszelkie uwagi i komentarze opisane w ciekawy sposób. Ponadto książki zostały atrakcyjnie wydane, dzięki czemu ich treści są czytelne i przejrzyste. 

Nauka francuskich słówek z Preston Publishing

Dla wielu osób uczących się nowego języka sporym wyzwaniem jest utrzymanie motywacji, aby regularnie ulepszać swoje umiejętności i poznawać nowe wyrazy, zwroty czy zasady gramatyczne. Dlatego proponowane książki do francuskiego, takie jak Francuski w tłumaczeniach. Sytuacje korzystają ze sprawdzonych metod edukacyjnych, ułatwiających przyswajanie słownictwa. Kursy zostały podzielone na praktyczne rozdziały dotyczące określonych, codziennych czy bardziej abstrakcyjnych tematów. Nie zapomniano również o powtórzeniach oraz ćwiczeniach o zróżnicowanym poziomie trudności, utrwalających efekty nauki francuskich słówek.

Książki do słownictwa francuskiego

Książki, dzięki którym poznasz francuskie słownictwo, można nabyć w wielu wariantach. Polecamy pozycje przeznaczone dla osób początkujących, będących na poziomie A2, ale też uczniów bardziej zaawansowanych, szukających kompendiów B1, B2. Zadbaliśmy o to, by każdy mógł odnaleźć dla siebie idealny podręcznik umożliwiający skuteczną naukę francuskich słówek. Uznaje się, że wymowa wyrazów w tym języku jest stosunkowo trudna. Na szczęście użytkownicy naszych kursów otrzymują dostęp do nagrań MP3 z natywnym lektorem, co pomoże przećwiczyć poprawne wymawianie nawet najbardziej problematycznych wyrazów.

Poznaj francuskie słownictwo

Publikacje Preston Publishing udowadniają, że język francuski, jego słownictwo może być fascynujące i zrozumiałe dla każdego. Jak powszechnie wiadomo, nauka słówek nigdy się nie kończy, ponieważ zawsze znajdzie się nowy wyraz, zwrot, który warto przyswoić, aby komunikować się precyzyjniej i płynniej. Nasze książki to idealny wybór dla uczniów w wieku szkolnym czy dorosłych.