Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Książki do włoskiego B2

Jeśli znasz język włoski na poziomie średnio zaawansowanym, to warto sięgnąć po kolejne, profesjonalne kursy książkowe na wyższym poziomie. W szerokim asortymencie wydawnictwa Preston Publishing znajdziesz nowatorskie książki do nauki włoskiego poziom B2. Są one przeznaczone dla uczniów, którzy chcą kontynuować edukację czy powtórzyć sobie zapomniane treści. W dostępnych publikacjach zawarto kluczowe informacje teoretyczne dotyczące słownictwa czy gramatyki, a także wiele cennych wskazówek oraz ciekawych zadań. Dzięki temu nauczysz się komunikować bez błędów, tworząc w razie potrzeby nawet skomplikowane wypowiedzi. Zapoznaj się z całą kategorią i zamów wybrane produkty!

Włoski B2 – książki do nauki od Preston Publishing

Bardzo ważne jest dopasowanie podręczników do swojej aktualnej wiedzy, co pozwoli zrobić szybki progres. Oferowane pozycje przedstawiające język włoski są idealne dla ludzi, którzy osiągnęli poziom B2 lub niewiele im do tego brakuje. Książki takie jak Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 3 będą przydatne dla studentów, nauczycieli szukających nietuzinkowych materiałów dydaktycznych oraz dorosłych samouków zafascynowanych Włochami. Z ich pomocą nabędziesz praktyczne umiejętności, które są niezbędne w czasie pracy i nauki za granicą, wakacyjnej podróży czy zdawania egzaminu certyfikacyjnego.

Metoda tłumaczeń w książkach do języka włoskiego

Istnieje wiele sposób, aby szybko przyswajać nowe informacje i reguły dotyczące obcego języka. Jesteśmy przekonani, że jedną z najskuteczniejszych jest metoda tłumaczeń, na której oparte są proponowane książki do nauki włoskiego na poziomie B2. Dlaczego cieszy się ona taką popularnością wśród uczniów? W jej przypadku kursant łączy teorię z praktyką, gdyż musi na bieżąco tłumaczyć zdania, korzystając z zawartych na kolejnych stronach wskazówek. Poznaje więc przydatne zwroty w sytuacjach komunikacyjnych, co ułatwia ich późniejsze użycie. Poszczególne zadania stają się coraz bardziej skomplikowane zgodnie z zasadą stopniowania trudności.

Przejrzysta struktura książek do włoskiego B2

Warto zdawać sobie sprawę z tego, że logiczna, przemyślana konstrukcja kursów bardzo ułatwia naukę i sprawia, że jest ona bardziej systematyczna, co stanowi klucz do poczynienia zauważalnych postępów. Treści zawarte w książkach do włoskiego od poziomu B2 podzielono na rozdziały, w których znajdziesz przydatne zwroty dotyczące różnych tematów. Skupiono się na życiowych, często poruszanych dziedzinach, aby wiedza była jak najbardziej użyteczna, a także niezbędnych informacjach gramatycznych, np. o mowie zależnej i następstwie czasów. Do materiałów dołączany jest moduł MP3, który pozwoli wyćwiczyć rozumienie ze słuchu oraz włoską wymowę.

Język włoski B2 – książki

Sięgnij po książki Preston Publishing i stań się posiadaczem doskonałych materiałów do nauki języka włoskiego na poziomie B2. Wszystkie publikacje zostały opracowane przez doświadczonych filologów, co gwarantuje bardzo wysoki poziom merytoryczny. Poza tym są elegancko wydane i mają przejrzysty układ stron. W dobrej cenie nabędziesz zarówno pojedyncze kursy, jak i zestawy, umożliwiające edukację od podstaw do etapu zaawansowanego. Kup już teraz i rozwiń swoje językowe umiejętności!