Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Francuski B2 – książki

W ofercie naszego wydawnictwa znajdziesz książki do nauki francuskiego na poziomie B2. Są one przeznaczone zarówno dla osób początkujących, uczniów, chcących szybko opanować kolejne zagadnienia językowe, jak i osób, które pragną przypomnieć sobie zapomniane treści. W asortymencie mamy doskonałe pozycje z informacjami teoretycznymi i ćwiczeniami dotyczącymi słownictwa czy gramatyki. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich propozycji! 

Nauka francuskiego poziom B2

Ci, którzy osiągnęli poziom B2, znają język francuski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w prawie każdej sytuacji. Być może myślisz, że nigdy nie uda Ci się dojść do takiego etapu, bo nie masz talentu i wystarczającej ilości czasu. Jesteśmy jednak pewni, że wszyscy mogą cieszyć się dobrymi wynikami swojej pracy – wystarczy wybrać nowoczesne i sprawdzone książki do nauki francuskiego od Preston Publishing!

Książki do francuskiego B2

Nasze profesjonalne publikacje stanowią znakomitą propozycję dla maturzystów, studentów czy dorosłych samouków. Zostały idealnie przystosowane do osób znających francuski na poziomie B2 lub niższym. Dzieje się tak, ponieważ książki do nauki języka obcego pozwalają krok po kroku opanować kolejne, coraz trudniejsze zagadnienia, przystępnie tłumacząc kluczowe kwestie z zakresu słownictwa i gramatyki. Na wysoką jakość kursów wpływa też fakt, że opracowali je doświadczeni dydaktycy i specjaliści od lat zajmujący się obcymi filologiami. Poznaj Francuski w tłumaczeniach. Słownictwo 2  i Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 3.

Nauka francuskiego na poziomie B2 – książki

Co sprawia, że każda proponowana książka do nauki francuskiego na poziomie B2 jest doskonała? Przede wszystkim materiały zostały tak opracowane, aby wspierać regularną pracę, która jest niezbędna, gdy chce się szybko opanować język obcy. Treści podzielono na rozdziały zawierające istotne francuskie słownictwo, ważne wskazówki czy ciekawostki. Znajdziesz więc w nich mnóstwo zwrotów, które będą przydatne w codziennych sytuacjach komunikacyjnych. Do produktów dołączone są też także nagrania MP3, pozwalające ćwiczyć wymowę i rozumienie ze słuchu.

Francuski B2 – książki od Preston Publishing

W asortymencie mamy kursy w formie książek do nauki języka, jakim jest francuski. Pozwolą one osiągnąć poziom B2 w słownictwie oraz gramatyce, a tym samym swobodnie pisać i rozmawiać. Aby wejść na poziom średnio zaawansowany z francuskiego, wybierz Francuski 365 na każdy dzień. Polecamy też publikacje z setkami zdań do przetłumaczenia, które efektywnie uczą słów, kluczowych reguł i konstrukcji zdaniowych w wybranych kontekstach. Wszystkie mają estetyczną i czytelną szatę graficzną. Już teraz zainwestuj w rewelacyjne materiały od Preston Publishing!