Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Język polski poziom B1 – książki

W tej kategorii znajdziesz profesjonalne książki do nauki polskiego na poziomie B1, które są przeznaczone dla uczniów znających już podstawowe zagadnienia gramatyczne i najczęściej używane polskie słownictwo. Mając już podstawową wiedzę, warto kontynuować naukę języka polskiego, aby swobodniej komunikować się w obcym języku i zyskać tym samym nowe możliwości. Wybierz nasze podręczniki, będące źródłem sprawdzonej wiedzy językowej, dzięki którym szybko zrobisz zauważalne postępy. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Książki do nauki polskiego B1 od Preston Publishing

Co daje opanowanie języka polskiego na poziomie B1? Wówczas będziesz w stanie prowadzić swobodne rozmowy na wiele tematów oraz zrozumiesz proste teksty pisane. Dlaczego warto postawić na podręczniki do nauki polskiego od Preston Publishing? Zostały one stworzone przez doświadczonych dydaktyków, świadomych tego, jak skutecznie przekazywać informacje i na jakie szczegóły zwrócić uwagę. Publikacje z serii Speak Polish. A practical self-study guide mają przejrzysty układ z podziałem na rozdziały dotyczące zagadnień gramatycznych, a także przyjazną szatę graficzną. Podział treści na bloki ułatwia systematyczną naukę i wygodne powtórki, co jest kluczowe dla sprawnego zapamiętywania. Książki Preston Publishing zostały opracowane w taki sposób, by umożliwić naukę języka polskiego na poziomie B1 osobom w każdym wieku.

Nauka polskiego B1 – podręczniki

W książkach do nauki polskiego znajdziesz liczne zadania praktyczne, w tym setki zdań do przetłumaczenia na poziomie średnio zaawansowanym. Pozwoli Ci to zaznajomić się z licznymi konstrukcjami przydatnymi w popularnych sytuacjach komunikacyjnych np. w czasie zamawiania jedzenia czy luźniej pogawędki ze znajomymi. Podręczniki do języka polskiego na poziomie B1 zawierają również istotne komentarze i informacje na temat polskiej gramatyki, m.in. o odmianie czasowników czy ich trybie. Należy podkreślić, że do kursów dołączono też nagrania audio (z angielskimi tłumaczeniami) z natywnym lektorem. Dzięki niemu poprawisz umiejętność rozumienia ze słuchu oraz polską wymowę nawet trudnych słów. Tak kompleksowe pomoce naukowe są gwarancją sukcesu edukacyjnego – zarówno dla nauczycieli, jak i samouków.