Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Język portugalski C2 – książki i podręczniki

Niezależnie od tego, czy masz wybitne zdolności językowe, czy nauka obcej wymowy i gramatyki wymaga od Ciebie wysiłku, w tej kategorii znajdziesz materiały, które pomogą Ci się rozwijać lingwistycznie. To książki do portugalskiego na poziomie C1–C2, a więc przeznaczone dla zaawansowanych. Z nimi opanujesz język jeszcze lepiej, podniesiesz swoje umiejętności komunikacyjne i staniesz się bardziej kompetentny w kontakcie z rodzimymi użytkownikami portugalskiego. Już teraz zamów podręczniki dla siebie i zyskaj skuteczne pomoce do nauki!

Wejdź na poziom portugalski C2 z książkami od Preston Publishing

Korzystałeś z naszych podręczników na początku swojej przygody z nauką tego języka? A może oceniasz, że Twój portugalski jest na poziomie zaawansowanym C1 lub C2 i chcesz kontynuować lekcje z książkami dostępnymi w tej kategorii? To świetny pomysł, ponieważ dzięki nim:

Postaw na swój rozwój i ucz się języka portugalskiego z naszych podręczników

Nawet najtrudniejsze zagadnienia z zakresu gramatyki nie będą dla Ciebie problemem, jeśli wybierzesz książki dla zaawansowanych przygotowane w tej kategorii, takie jak Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 3. Język portugalski na poziomie C1 i C2 otworzy przed Tobą szerokie możliwości rozwoju zawodowego i uczyni Cię atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy. Wpisując w CV tę umiejętność, staniesz się konkurencyjny i z pewnością otrzymasz interesujące oferty!

Warto pamiętać, że język portugalski dla zaawansowanych – na poziomie C1 i C2 – ułatwia biznesowe i handlowe kontakty międzynarodowe. Będziesz więc bez trudu komunikować się z przedstawicielami zagranicznych przedsiębiorstw z Brazylii, Portugalii i innych krajów. Obowiązuje on jako urzędowy również w Angoli, Mozambiku, Timorze Wschodnim, Gwinei Równikowej i Bissau oraz na Wyspach świętego Tomasza i Zielonego Przylądka. Uznaje się go za piąty najczęściej używany język na świecie – właśnie dlatego warto kontynuować jego naukę z naszymi książkami!

Nauka języka portugalskiego na poziomie C2

Skorzystaj z naszych książek dla zaawansowanych i zainwestuj w swój rozwój! Nie da się ukryć, że znajomość języków obcych to podstawowa umiejętność wymagana przez pracodawców na całym świecie, a portugalski – zwłaszcza na poziomie C1 i C2 – stanowi atrakcyjny walor potencjalnego kandydata do pracy.

Ze starannie zaprojektowanymi podręcznikami do portugalskiego opanujesz wymowę i akcent, poszerzysz zasób słów oraz zyskasz pewność, że Twoje wypowiedzi są poprawne pod względem stylistycznym i gramatycznym. Również rozumienie ze słuchu nie będzie dla Ciebie trudne. Już dziś złóż zamówienie i zacznij się uczyć!