Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Hiszpański B2 – książki

Zależy Ci na tym, aby jeszcze swobodniej posługiwać się hiszpańskim w różnych życiowych sytuacjach? Chcesz poznać przydatne zdania i wyrażenia, które ułatwią Ci komunikację za granicą na co dzień? Jeśli tak, w naszej księgarni internetowej znajdziesz książki do hiszpańskiego na poziomie B2, które dostarczą Ci solidnej dawki informacji i pomogą w usystematyzowaniu dotychczasowej wiedzy. Prezentowane publikacje idealnie sprawdzą się w przypadku maturzystów, studentów, a także samouków, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe.

Książki do hiszpańskiego B2

Wciąż brakuje Ci czasu na naukę? Szukasz materiałów, które w prosty i logiczny sposób przedstawiają najważniejsze zagadnienia związane z hiszpańskim słownictwem oraz hiszpańską wymową i gramatyką? W księgarni Preston Publishing dostępnych jest wiele wartościowych książek, które pozwolą Ci zweryfikować wiadomości w praktyce i wyeliminować pomyłki. Poznaj Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 4 i Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo 2. Proponowane publikacje sprawią, że nauka będzie przyjemna, a zawiłe zwroty zostaną zapamiętane na dłużej. Ich dużym plusem są zróżnicowane tematycznie rozdziały, praktyczne wskazówki w dymkach oraz liczne testy pomagające na bieżąco sprawdzać stan wiedzy.

Hiszpański na poziomie B2 – zakres materiału

Na kolejnych etapach nauki z pomocą przyjdą książki do hiszpańskiego na poziomie B2, które oferuje księgarnia języków obcych Preston Publishing. W jednym miejscu zgromadziliśmy podręczniki, które idealnie sprawdzą się w przypadku osób kontynuujących zdobywanie wiedzy. W naszym asortymencie znajdują się opracowania ukazujące słownictwo i gramatykę w przykładach, a także przydatne podręczniki z tłumaczeniami i nagraniami natywnych lektorów. Dzięki nim można poszerzyć wiedzę, która jest niezbędna, by opanować hiszpański i zdać egzamin poświadczający poziom B2. Książki, które oferujemy, zawierają cenne uwagi gramatyczne oraz przystępne wyjaśnienia dotyczące najczęściej popełnianych błędów.

Hiszpański poziom B2 – książki od Preston Publishing

By poradzić sobie w standardowych rozmowach po hiszpańsku, warto sięgnąć po odpowiednie podręczniki. Wybór książek nie jest łatwy, dlatego zachęcamy do zapoznania się z propozycjami dostępnymi w księgarni internetowej Preston Publishing. Osoby, które chcą opanować hiszpański i uzyskać certyfikat potwierdzający poziom B2, znajdą u nas wiele wartościowych publikacji stworzonych przez doświadczonych ekspertów i lektorów. Z pomocą naszych opracowań z łatwością usprawnisz płynność mówienia i rozumienia ze słuchu.