Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Hiszpański B2 – książki

Zależy Ci na tym, aby jeszcze swobodniej posługiwać się hiszpańskim w różnych życiowych sytuacjach? Chcesz poznać przydatne zdania i wyrażenia, które ułatwią Ci komunikację za granicą na co dzień? Jeśli tak, w naszej księgarni internetowej znajdziesz książki do hiszpańskiego na poziomie B2, które dostarczą Ci solidnej dawki informacji i pomogą w usystematyzowaniu dotychczasowej wiedzy. Prezentowane publikacje idealnie sprawdzą się w przypadku maturzystów, studentów, a także samouków, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe.

Książki do hiszpańskiego B2

Wciąż brakuje Ci czasu na naukę? Szukasz materiałów, które w prosty i logiczny sposób przedstawiają najważniejsze zagadnienia związane z hiszpańskim słownictwem oraz hiszpańską wymową i gramatyką? W księgarni Preston Publishing dostępnych jest wiele wartościowych książek, które pozwolą Ci zweryfikować wiadomości w praktyce i wyeliminować pomyłki. Poznaj Hiszpański w tłumaczeniach. Gramatyka 4 i Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo 2. Proponowane publikacje sprawią, że nauka będzie przyjemna, a zawiłe zwroty zostaną zapamiętane na dłużej. Ich dużym plusem są zróżnicowane tematycznie rozdziały, praktyczne wskazówki w dymkach oraz liczne testy pomagające na bieżąco sprawdzać stan wiedzy.

Hiszpański na poziomie B2 – zakres materiału

Na kolejnych etapach nauki z pomocą przyjdą książki do hiszpańskiego na poziomie B2, które oferuje księgarnia języków obcych Preston Publishing. W jednym miejscu zgromadziliśmy podręczniki, które idealnie sprawdzą się w przypadku osób kontynuujących zdobywanie wiedzy. W naszym asortymencie znajdują się opracowania ukazujące słownictwo i gramatykę w przykładach, a także przydatne podręczniki z tłumaczeniami i nagraniami natywnych lektorów. Dzięki nim można poszerzyć wiedzę, która jest niezbędna, by opanować hiszpański i zdać egzamin poświadczający poziom B2. Książki, które oferujemy, zawierają cenne uwagi gramatyczne oraz przystępne wyjaśnienia dotyczące najczęściej popełnianych błędów.

Hiszpański poziom B2 – książki od Preston Publishing

By poradzić sobie w standardowych rozmowach po hiszpańsku, warto sięgnąć po odpowiednie podręczniki. Wybór książek nie jest łatwy, dlatego zachęcamy do zapoznania się z propozycjami dostępnymi w księgarni internetowej Preston Publishing. Osoby, które chcą opanować hiszpański i uzyskać certyfikat potwierdzający poziom B2, znajdą u nas wiele wartościowych publikacji stworzonych przez doświadczonych ekspertów i lektorów. Z pomocą naszych opracowań z łatwością usprawnisz płynność mówienia i rozumienia ze słuchu.