Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Niemieckie słówka – książki do nauki

W Preston Publishing znajdziesz podręczniki, które pomogą Ci opanować język niemiecki. Oferujemy książki do słownictwa niemieckiego przeznaczone zarówno dla osób dopiero rozpoczynających naukę, jak i dla tych bardziej zaawansowanych. Z ich pomocą poznasz wiele przydatnych i bardziej specjalistycznych zwrotów, które z pewnością przydadzą Ci się w trakcie spotkań z niemieckojęzycznymi współpracownikami czy znajomymi. Wszystkie materiały naukowe opracowano zgodnie z aktualnymi wytycznymi.

Jak opanować niemieckie słówka? Pomogą Ci w tym książki do nauki niemieckiego z naszego wydawnictwa. Każdy podręcznik zwiera materiały na wiele godzin lekcyjnych, dostępne w formie pisemnej oraz kursy audio z niemieckiego. Dzięki temu poznasz nie tylko przydatne słownictwo, ale też opanujesz jego wymowę w taki sposób, że na pewno zostaniesz zrozumiany w trakcie konwersacji. Oferujemy także zestawy książek do niemieckiego, które warto sprawdzić.

Nauka niemieckich słówek z Preston Publishing

Niezależnie od tego w jakim stopniu opanowałeś niemiecki, nauka słówek z książkami z Preston Publishing to dobry pomysł. Nawet przy znajomości języka w stopniu B2 czy C1 masz nadal wiele zwrotów do poznania, co pozwoli Ci przejść na wyższy poziom w stosunkowo krótkim czasie. Z podręczników takich jak Niemiecki w tłumaczeniach. Słownictwo czy Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje możesz korzystać nie tylko w trakcie regularnych lekcji, ale także w podróży. Jeśli planujesz zwiedzanie Berlina czy innych miast w Niemczech, na pewno przyda Ci się krótki trening podstawowego słownictwa, który pomoże Ci uniknąć ewentualnych pomyłek. 

W ofercie mamy podręczniki skategoryzowane według stopnia zaawansowania, jak również tematyczne. Dla osób chcących poznać słownictwo z języka niemieckiego na poziomie podstawowym polecamy książki A1 oraz B1. W Preston Publishing zawsze zapewniamy również odpowiednie podręczniki do nauki dla dzieci, takie jak Niemiecki dla dzieci. Zdanie po zdaniu, których tematyka i oprawa graficzna są dostosowane do młodszych odbiorców. Ponadto proponujemy materiały specjalistyczne w tym biznesowe – Niemiecki w tłumaczeniach. Business 1, czy takie poświęcone słówkom w konkretnych sytuacjach np. u lekarza, w sklepie. 

Książki do nauki słownictwa niemieckiego

Wybierz ofertę Preston Publishing i przekonaj się, że nauka języka obcego nie musi być trudna! Bez względu na to, na jakim poziomie chcesz poznać słówka niemieckie, nasze książki będą dla Ciebie dużą pomocą. Są one przeznaczone dla uczniów, studentów, osób zainteresowanych kulturą Niemiec, turystów czy kandydatów na stanowiska w niemieckojęzycznych korporacjach. Warto przyswajać niemieckie słownictwo w każdym wieku, stanowi to bowiem znakomity trening koncentracji i pamięci dla Twojego umysłu. 

Niemcy to kraj z najlepiej rozwiniętą gospodarką w Europie, dlatego nauka języka niemieckiego to sposób na rozwinięcie kariery zawodowej. Znając wszystkie podstawowe i bardziej rozszerzone słówka łatwiej Ci będzie zrobić dobre wrażenie w trakcie rozmowy z rekruterami. Dzięki znajomości słownictwa gramatyka niemiecka też będzie o wiele prostsza. Naszą ofertę nieustannie rozszerzamy o kolejne książki do nauki niemieckiego. Sprawdź już teraz, co możemy Ci zaproponować!