Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Rosyjski gramatyka – książki

W tej kategorii produktowej odnajdziesz doskonałe książki do rosyjskiej gramatyki, w których zawarto wiedzą dotyczącą reguł rządzących tym językiem. Dla wielu uczniów przyswajanie zasad dotyczących odmiany słów i form czasowników to trudne, nieciekawe zajęcie. Jednak dzięki materiałom Preston Publishing nauka stanie się naprawdę przyjemna oraz zaskakująco efektywna. Już po krótkim czasie zauważysz rezultaty, szybko poprawiając swoje językowe kompetencje – niezależnie od jakiego poziomu zaczynasz. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą!

Poznaj rosyjską gramatykę

W opinii wielu ludzi język rosyjski, a w szczególności jego gramatyka nie należy do najłatwiejszych. Pewną przeszkodę dla początkujących stanowi także specyficzny alfabet czy wymowa z tzw. tonicznym akcentem. Dlatego warto sięgnąć po nowoczesne pomoce naukowe takie jak nasze książki, które będą odpowiednie dla ucznia przygotowującego się do matury, studenta czy osoby w dojrzałym wieku.

Książki do nauki gramatyki rosyjskiej

Proponowane publikacje zostały opracowane i napisane przez uznanych filologów, więc korzystają z nowych, skutecznych metod dydaktycznych oraz przekazują rzetelną wiedzę dotyczącą gramatyki języka rosyjskiego. Wszelkie zagadnienia są prezentowane w przyjazny, a jednocześnie szczegółowy sposób, więc mogą być łatwo zapamiętane, a następnie użyte w mowie lub piśmie. W oferowanych książkach z serii Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka zawarto treści z różnych poziomów, od A2 do B2, więc każdy dobierze produkt dopasowany do aktualnych umiejętności, aby potem dokonać szybkiego progresu.

Gramatyka języka rosyjskiego z książkami Preston Publishing

Jako cenione wydawnictwo rozumiemy, że książki, w których opisana jest rosyjska gramatyka, powinny być atrakcyjne i czytelne. Takie kursy motywują do codziennej nauki, stanowiącej klucz do opanowania reguł obcego języka. Nasze publikacje podzielono na rozdziały z wyjaśnieniem teorii języka rosyjskiego, praktycznymi przykładami, wieloma ciekawostkami oraz zdaniami z zaznaczonym akcentem wyrazowym. Dzięki temu z łatwością zapamiętasz kluczowe reguły i zastosujesz je w codziennych sytuacjach. Co ważne, zadbaliśmy także o przydatne podsumowania oraz moduł audio z nagraniami, pozwalającymi szlifować wymowę.

Gramatyka rosyjska – nauka z książkami

Sięgnij po nasze książki, aby opanować gramatykę języka rosyjskiego! Zostały one estetycznie wydane i można z nich korzystać w dowolnym miejscu, gdyż są poręczne i łatwe w transporcie. Polecamy je zarówno osobom rozpoczynającym naukę, jak i tym, którzy chcą powtórzyć sobie nieco już zapomnianą wiedzę. Na uwagę zasługują pojedyncze publikacje oraz ich zestawy, bazujące na skutecznej metodzie nauki przez tłumaczenia. Warto zakupić już teraz w atrakcyjnej cenie – pojedynczo lub w komplecie.