Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Rosyjski gramatyka – książki

W tej kategorii produktowej odnajdziesz doskonałe książki do rosyjskiej gramatyki, w których zawarto wiedzą dotyczącą reguł rządzących tym językiem. Dla wielu uczniów przyswajanie zasad dotyczących odmiany słów i form czasowników to trudne, nieciekawe zajęcie. Jednak dzięki materiałom Preston Publishing nauka stanie się naprawdę przyjemna oraz zaskakująco efektywna. Już po krótkim czasie zauważysz rezultaty, szybko poprawiając swoje językowe kompetencje – niezależnie od jakiego poziomu zaczynasz. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą!

Poznaj rosyjską gramatykę

W opinii wielu ludzi język rosyjski, a w szczególności jego gramatyka nie należy do najłatwiejszych. Pewną przeszkodę dla początkujących stanowi także specyficzny alfabet czy wymowa z tzw. tonicznym akcentem. Dlatego warto sięgnąć po nowoczesne pomoce naukowe takie jak nasze książki, które będą odpowiednie dla ucznia przygotowującego się do matury, studenta czy osoby w dojrzałym wieku.

Książki do nauki gramatyki rosyjskiej

Proponowane publikacje zostały opracowane i napisane przez uznanych filologów, więc korzystają z nowych, skutecznych metod dydaktycznych oraz przekazują rzetelną wiedzę dotyczącą gramatyki języka rosyjskiego. Wszelkie zagadnienia są prezentowane w przyjazny, a jednocześnie szczegółowy sposób, więc mogą być łatwo zapamiętane, a następnie użyte w mowie lub piśmie. W oferowanych książkach z serii Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka zawarto treści z różnych poziomów, od A2 do B2, więc każdy dobierze produkt dopasowany do aktualnych umiejętności, aby potem dokonać szybkiego progresu.

Gramatyka języka rosyjskiego z książkami Preston Publishing

Jako cenione wydawnictwo rozumiemy, że książki, w których opisana jest rosyjska gramatyka, powinny być atrakcyjne i czytelne. Takie kursy motywują do codziennej nauki, stanowiącej klucz do opanowania reguł obcego języka. Nasze publikacje podzielono na rozdziały z wyjaśnieniem teorii języka rosyjskiego, praktycznymi przykładami, wieloma ciekawostkami oraz zdaniami z zaznaczonym akcentem wyrazowym. Dzięki temu z łatwością zapamiętasz kluczowe reguły i zastosujesz je w codziennych sytuacjach. Co ważne, zadbaliśmy także o przydatne podsumowania oraz moduł audio z nagraniami, pozwalającymi szlifować wymowę.

Gramatyka rosyjska – nauka z książkami

Sięgnij po nasze książki, aby opanować gramatykę języka rosyjskiego! Zostały one estetycznie wydane i można z nich korzystać w dowolnym miejscu, gdyż są poręczne i łatwe w transporcie. Polecamy je zarówno osobom rozpoczynającym naukę, jak i tym, którzy chcą powtórzyć sobie nieco już zapomnianą wiedzę. Na uwagę zasługują pojedyncze publikacje oraz ich zestawy, bazujące na skutecznej metodzie nauki przez tłumaczenia. Warto zakupić już teraz w atrakcyjnej cenie – pojedynczo lub w komplecie.