Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Język portugalski B1 – książki i podręczniki

Poszerzanie wiedzy będzie efektywniejsze dzięki przyjemnej formie nauki. Książki do języka portugalskiego w serii Gramatyka w tłumaczeniach są skonstruowane tak, by można było płynnie przejść od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego i wyżej. Jeśli porozumiewasz się portugalskim w stopniu komunikatywnym i chcesz osiągnąć B2, to propozycja od Preston Publishing może Cię zadowolić. Niezależnie od tego, czy uczysz się sam, czy z nauczycielem, zobacz, co mogą zaoferować Ci prezentowane pozycje.

Książki do portugalskiego na poziomie B1

Przystępnie napisane podręczniki powinny dawać możliwość samodzielnego pogłębiania wiedzy. Książki do języka portugalskiego na poziomie średnio zaawansowanym mogą posłużyć do pracy w domu, gdyż zostały opatrzone jasnymi definicjami i opisami poszczególnych zagadnień. Książka Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka 2 jest tak skonstruowana, by umożliwić Ci samodzielną naukę. Krótkie i treściwe rozdziały zawierają komentarze dotyczące gramatyki. Dzięki takiemu układowi możesz z łatwością dopasować tempo poznawanego materiału do własnych potrzeb.

Skumulowana wiedza w podręczniku odpowiada dwóm stopniom trudności, czyli B1 i B2. Jeśli opanujesz materiał zawarty w tej części, osiągniesz kompetencje językowe na poziomie średnio zaawansowanym. Ze względu na niedużą dostępność książek do portugalskiego na polskim rynku oferta od Preston Publishing jest niezwykle atrakcyjna dla klientów. Seria ta może stanowić również ciekawe i wartościowe rozwinięcie tego, czego może już się uczysz na kursach lub na studiach.

Nauka portugalskiego na poziomie średniozaawansowanym B1

Im lepiej opanujesz zakres wiedzy z poziomu komunikatywnego, tym łatwiej będzie Ci przyswoić zagadnienia z portugalskiego na poziomie B1 i B2. Dlatego warto zaopatrzyć się też w pierwszą część Gramatyki w tłumaczeniach, gdzie omówione są wszystkie podstawowe zwroty i czas teraźniejszy. Książka do nauki portugalskiego dla średnio zaawansowanych zawiera w większości czasy przeszłe, zaprzeszłe, stronę bierną, ale i nie tylko. Gramatyczne zagadnienia są przedstawione na licznych przykładach, co ułatwia naukę.

Najlepiej jest poznawać gramatykę w połączeniu z praktycznym jej zastosowaniem, by mieć pewność, że będzie się umiało z niej korzystać w mowie i piśmie. Dlatego książka do języka portugalskiego średnio zaawansowanego od naszego wydawnictwa ma taki sam układ, jak część wcześniejsza, zawierając podstawy. Uczysz się z nią tłumaczyć całe zdania i wyrażenia. Obok znajdują się już gotowe odpowiedzi, żeby na bieżąco móc sprawdzać, czy potrafisz już użyć danego zwrotu lub reguły.

Twoje książki do portugalskiego B1 od Preston Publishing

Ważną kwestią na każdym poziomie nauki języka jest osłuchiwanie się z nowymi słowami. Dlatego wchodząc na stopień średnio zaawansowany, warto uzupełniać swoje lekcje słuchaniem nagrań native speakerów. Książki do portugalskiego od Preston Publishing zawierają dostęp do bazy nagranych wyrażeń, które znajdują się w podręczniku. Dzięki temu będziesz uczyć się rozumienia języka mówionego. Warto powtarzać za lektorem każdą kwestię, by wyćwiczyć u siebie poprawną wymowę.

Dla wielu osób, odkrywanie nowych słówek i zasad gramatyki może być fascynującą podróżą, szczególnie kiedy przełamują one stereotypy związane z nudnymi lekcjami szkolnymi. Wybierając odpowiednią książkę, można otworzyć się na zupełnie nową perspektywę i odnaleźć radość w uczeniu się języków. Poszerzanie wiedzy do poziomu B2 na własnych zasadach jest nie tylko przyjemne, ale i skuteczne. Wypróbuj ten styl uczenia się! Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i składania zamówień.