Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Gramatyka niemiecka – książki

Szeroka oferta naszego wydawnictwa obejmuje znakomite książki do nauki niemieckiego, które pomogą zrozumieć i zapamiętać gramatykę języka niemieckiego. Wiele osób czuje zniechęcenie na myśl, że trzeba opanować mnóstwo reguł dotyczących odmiany słów czy konstrukcji zdaniowych, jednak jest to konieczne, jeśli chcesz biegle i poprawnie porozumiewać się w języku zachodniego sąsiada Polski. Na szczęście dzięki profesjonalnym publikacjom Preston Publishing edukacja stanie się efektywna i naprawdę przyjemna, a jej rezultaty zauważysz po krótkim czasie. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią!

Opanuj reguły gramatyczne języka niemieckiego

Nierzadko można usłyszeć opinię, że niemiecka gramatyka jest trudna i przysparza wiele problemów uczniom. Nie jest to do końca prawda, gdyż wystarczą odpowiednie, nowoczesne materiały, aby nawet samodzielna nauka przynosiła zadowalające efekty. Dlatego proponujemy rewelacyjne książki, które będą odpowiednie dla osób w każdym wieku.

Gramatyka niemiecka – książki

Oferowane u nas artykuły zostały stworzone przez uznanych filologów, więc spełniają współczesne standardy, gwarantując dobrze opracowaną, rzetelną wiedzą dotyczącą niemieckiej gramatyki. Kluczowe zasady są prezentowane w przyjazny dla uczącego się sposób, tak, aby dobrze zapadały w pamięć i możliwe było ich późniejsze użycie w mowie lub piśmie. Dostępne pozycje z serii Gramatyka w tłumaczeniach obejmują zagadnienia z różnych poziomów, od A1 do C1, więc każdy dobierze materiały dopasowane do aktualnych umiejętności, które z pewnością zostaną szybko rozwinięte. 

Książki do nauki gramatyki niemieckiej

Bardzo ważne, aby j. niemiecki, a w szczególności jego gramatyka była przedstawiana atrakcyjnie i interesująco, co zachęca do codziennej nauki, która jest kluczowa, gdy chce się szybko opanować zasady obcego języka. Książki podzielono na rozdziały z wyczerpującym opisem teorii gramatyki niemieckiej i uwagami dotyczącymi często popełnianych błędów. Na poszczególnych stronach książek Niemiecki w tłumaczeniach. Gramatyka znaleźć można setki zdań i wyrazów, które są przydatne na co dzień i ułatwiają szybkie zapamiętanie kluczowych reguł. W materiałach pokazano m.in. odmianę najważniejszych czasowników, rodzajnik określone i nieokreślone, czasy czy tryb rozkazujący. Rzecz jasna nie zapomniano o podsumowaniach oraz nagraniach audio, które umożliwiają ćwiczenie wymowy.

Nauka gramatyki niemieckiej z książkami Preston Publishing

W Preston Publishing znajdziesz rozmaite książki, pomagające w opanowaniu gramatyki języka niemieckiego, takie jak Niemiecki. Trening. Wszystkie publikacje zostały estetycznie wydane i dostosowane do początkujących czy średniozaawansowanych uczniów. Dzięki nim na stałe zapamiętasz kluczowe zasady gramatyczne i zastosujesz je w codziennych sytuacjach komunikacyjnych. Polecamy pojedyncze publikacje, np. bazujące na metodzie tłumaczenia, albo opłacalne zestawy materiałów. Warto zamówić już teraz!