Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Francuski ćwiczenia – książki

Niezależnie od tego, czy dopiero rozpoczynasz naukę francuskiego, czy chcesz poszerzyć swoje umiejętności, materiały edukacyjne od Preston Publishing to doskonały wybór! Książki do ćwiczenia francuskiego dla początkujących pomogą Ci postawić pierwsze kroki w kierunku biegłej komunikacji po francusku. Przyswajanie nowego języka okaże się łatwiejsze, niż myślisz, kiedy zdecydujesz się na nasze podręczniki do francuskiego na różnych poziomach zaawansowania. Sprawdź naszą ofertę, aby dowiedzieć się więcej!

Idealne książki dla początkujących i zaawansowanych

W dostępnym asortymencie znajdziesz zarówno książki do nauki francuskich słówek, jak i kompendia ułatwiające naukę francuskiej gramatyki. Tworzone przez nas materiały pozwalają łatwo przyswoić wiele praktycznych zwrotów oraz bez trudu odnaleźć się w codziennych sytuacjach. Właśnie dlatego klienci tak bardzo cenią sobie nasze książki do ćwiczenia słownictwa, np. Francuski w tłumaczeniach. SłownictwoJęzyk francuski dla początkujących jest przedstawiony w sposób, który pozwoli na samodzielną naukę metodą w tłumaczeniach, np. z książką Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 1. Bardziej zaawansowane podręczniki będą natomiast doskonałe do utrwalenia już zdobytej wiedzy oraz rozszerzenia dotychczasowych informacji.

Ćwiczenia do francuskiego od Preston Publishing

Ucz się tak, jak Ci wygodnie! Dzięki różnorodności pozycji dostępnych w naszej ofercie z pewnością znajdziesz idealne ćwiczenia z francuskiego dla początkujących, ale także osób na poziomie B2 czy C1. Praktyczne materiały zawierające zwroty przydatne podczas codziennych rozmów – takie jak Francuski w tłumaczeniach. Sytuacje – będą idealnym wyborem przed wyjazdem do Francji na wakacje lub do pracy. Jeżeli natomiast chcesz bardziej zagłębić się w tajniki języka, to warto wybrać komplet podręczników do nauki gramatyki, czyli Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 1-4 (komplet).

Książki do ćwiczenia francuskiego

Wybierając produkty od Preston Publishing, bardzo szybko opanujesz język francuski. Ćwiczenia z francuskiego, książka ze słówkami czy zestawy tłumaczeń to doskonały sposób na naukę poprzez praktykę. Ucz się poprzez odniesienia do codziennych sytuacji, zamiast zapamiętywać kolejne słówka bez żadnego planu. Postaw na roczny kurs francuskiego z książką Francuski 365 na każdy dzień.

Profesjonalne materiały do nauki języka francuskiego

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem pozycji dostępnych w naszym sklepie. Wybierz materiały z francuskiego dla początkujących przygotowane przez specjalistów od nauki języka. Powiększ swoją wiedzę dzięki profesjonalnym książkom oraz przygotuj się na wyjazd zagraniczny dzięki praktycznym zestawom tłumaczeń, przydatnych w codziennych sytuacjach. Zamów książki edukacyjne od Preston Publishing już dziś!