Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Książki do nauki języka polskiego

W wydawnictwie Preston Publishing specjalizujemy się w opracowaniu praktycznych i merytorycznych pomocy edukacyjnych. Dla uczniów, a także nauczycieli przygotowaliśmy książki do nauki polskiego przeznaczone dla osób pragnących posługiwać się językiem przynajmniej na poziomie komunikacyjnym. Podręczniki te przeznaczone są dla osób mówiących i czytających po angielsku, które chcą poszerzyć swoje językowe kompetencje w celach zawodowych lub osobistych, czy po prostu dla własnej satysfakcji. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem!

Nauka języka polskiego – książki

Chociaż język polski bywa postrzegany jako trudny w odbiorze i wymowie, jego opanowanie jest możliwe! Trzeba tylko poświęcić czas naukę i skorzystać z merytorycznych pomocy edukacyjnych. Dla obcokrajowców znających angielski przygotowaliśmy książki z serii Speak Polish, zawierające podstawy gramatyki i słownictwa polskiego oraz materiały audio. Te ostatnie sprawdzą się szczególnie u osób początkujących, dla których wymowa niektórych głosek i zwrotów może być mało intuicyjna. 

Z roku na rok coraz więcej osób jest zainteresowanych opanowaniem podstaw języka polskiego. Dla wielu obcokrajowców opanowanie polskiego jest wyzwaniem, którego chętnie się podejmują. Także osoby przybywające do Polski w celach zarobkowych lub turystycznych chcą Niezależnie od powodu do nauki polskiego warto wybrać książki od Preston Publishing, które w sposób przystępny i merytoryczny tajniki języka polskiego.

Książki po angielsku do nauki polskiego

Za opracowanie prezentowanych tutaj podręczników odpowiedzialni są doświadczeni i świetnie wykwalifikowani specjaliści. Dzięki temu książki do nauki języka polskiego doskonale przygotują uczniów do posługiwania się nim w mowie i piśmie w rozmaitych, codziennych sytuacjach. Polecamy je szczególnie osobom zainteresowanym znalezieniem zatrudnienia w Polsce i zdobyciem cennej wiedzy z zakresu gramatyki, wymowy oraz podstawowego i średnio zaawansowanego słownictwa. 

Podręczniki opracowane w języku angielskim opisują różne sytuacje komunikacyjne i przedstawiają zwroty oraz słówka, których można użyć w trakcie rozmowy z Polakami zarówno w pracy, jak i w sklepie czy w urzędzie.

Wszystkie książki do nauki polskiego zapewniają dostęp do plików audio, a także zawierają zestawy ćwiczeń przeznaczone do śledzenia bieżących postępów. Do ich zamówienia zachęcamy nie tylko samych uczniów, ale też korepetytorów i lektorów szkół językowych, którzy poszukują merytorycznych pomocy edukacyjnych.