Książki

Pokaż wszystkie filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Książki do nauki polskiego

Polski należy do jednego z najtrudniejszych języków świata. Właśnie dlatego warto się go uczyć i nieustannie szlifować. Jego znajomość będzie prawdziwym osiągnięciem doskonale wyglądającym w CV, które w dodatku zwiększy komfort Twojej codziennej komunikacji z rodziną, znajomymi czy współpracownikami.

Dobry podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców pozwoli przyswoić podstawy polskiej gramatyki, wymowę słów i zwrotów, a także rozumienie ze słuchu oraz słownictwo. W Preston Publishing znajdziesz ćwiczenia z języka polskiego jako obcego na różnych poziomach zaawansowania polegające na tłumaczeniu zdań z języka angielskiego na język polski. Książki zawierają również przydatne wskazówki językowe w języku angielskim. Nasze pozycje zostały one stworzone z myślą o samoukach, dlatego jeśli lubisz naukę w domowym zaciszu, w swoim tempie i na własnych warunkach, to propozycja, którą koniecznie musisz wziąć pod uwagę.

czytaj więcej

Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców

Szukasz materiałów, które będą przydatne nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli języka polskiego dla obcokrajowców? Książki z serii Speak Polish. A practical self-study guide Preston Publishing pomagają zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami językowymi samodzielnie, a także wspomogą osoby uczące polskiego w ramach zajęć grupowych czy indywidualnych. Sprawdzą się zarówno w tradycyjnym nauczaniu, jak i w coraz modniejszym z roku na rok e-learningu.

Planujesz poznawać język polski w różnych formach? Na stronie Preston Publishing znajdziesz podręczniki do nauki języka polskiego jako obcego w wersji e-book (PDF) i wersji papierowej. Do naszych książek dołączone są również kursy MP3, które możesz pobrać ze strony na swój telefon i wygodnie ćwiczyć rozmówki polskie w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Nie zwlekaj! Zacznij naukę języka polskiego już dziś! Pomogą Ci w tym podręczniki do nauki z Preston Publishing.