Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Książki do nauki polskiego

Polski należy do jednego z najtrudniejszych języków świata. Właśnie dlatego warto się go uczyć i nieustannie szlifować. Jego znajomość będzie prawdziwym osiągnięciem doskonale wyglądającym w CV, które w dodatku zwiększy komfort Twojej codziennej komunikacji z rodziną, znajomymi czy współpracownikami.

Dobry podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców pozwoli przyswoić podstawy polskiej gramatyki, wymowę słów i zwrotów, a także rozumienie ze słuchu oraz słownictwo. W Preston Publishing znajdziesz ćwiczenia z języka polskiego jako obcego na różnych poziomach zaawansowania polegające na tłumaczeniu zdań z języka angielskiego na język polski. Książki zawierają również przydatne wskazówki językowe w języku angielskim. Nasze pozycje zostały one stworzone z myślą o samoukach, dlatego jeśli lubisz naukę w domowym zaciszu, w swoim tempie i na własnych warunkach, to propozycja, którą koniecznie musisz wziąć pod uwagę.

czytaj więcej

Podręcznik do nauki języka polskiego dla obcokrajowców

Szukasz materiałów, które będą przydatne nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli języka polskiego dla obcokrajowców? Książki z serii Speak Polish. A practical self-study guide Preston Publishing pomagają zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami językowymi samodzielnie, a także wspomogą osoby uczące polskiego w ramach zajęć grupowych czy indywidualnych. Sprawdzą się zarówno w tradycyjnym nauczaniu, jak i w coraz modniejszym z roku na rok e-learningu.

Planujesz poznawać język polski w różnych formach? Na stronie Preston Publishing znajdziesz podręczniki do nauki języka polskiego jako obcego w wersji e-book (PDF) i wersji papierowej. Do naszych książek dołączone są również kursy MP3, które możesz pobrać ze strony na swój telefon i wygodnie ćwiczyć rozmówki polskie w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Nie zwlekaj! Zacznij naukę języka polskiego już dziś! Pomogą Ci w tym podręczniki do nauki z Preston Publishing.