Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Angielski B1 – książki

Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 daje wiele możliwości. Jeśli chcesz opanować angielski do perfekcji, sięgnij po książki do nauki angielskiego B1 i ucz się skutecznie z Preston Publishing!

Wiemy, że dobry podręcznik to najważniejsze narzędzie edukacyjne niezależnie od aktualnego poziomu znajomości języka. Dlatego u nas znajdziesz książki, które przeprowadzą Cię przez cały proces poznawania angielskiego. Poziom B1 to już niemal połowa drogi. Sprawdź, czy książki z tej kategorii sprawdzą się u Ciebie.

Książki do nauki angielskiego B1 – czy to dobry wybór dla Ciebie?

Zastanawiasz się, czy nauka angielskiego B1 to dobry wybór dla Ciebie? Jeśli masz w tej kwestii jakiekolwiek wątpliwości, musisz przede wszystkim dobrze zweryfikować Twoje obecne umiejętności językowe.

Angielski B1 to przede wszystkim etap oznaczający średnie zaawansowanie w posługiwaniu się językiem. Możesz śmiało stwierdzić, że należysz do tej grupy, jeśli potrafisz już z łatwością komunikować się po angielsku. To samo dotyczy sytuacji, jeśli zarówno krótsze pogawędki, jak i dłuższe rozmowy, czy załatwianie drobnych spraw w placówkach publicznych nie stanowią dla Ciebie problemu. Jeśli więc masz wrażenie, że mowa tu o Tobie, to książki do nauki angielskiego B1 będą dla Ciebie odpowiednim wyborem – takie jak Angielski. Konwersacje dla średnio zaawansowanych.

W angielskim na poziom B1 zakres nauki obejmuje przede wszystkim przygotowanie do bardziej zaawansowanych rozmów. To właśnie na tym etapie zaczniesz komunikować się w tym języku na poziomie bardzo dobrym. Z taką wiedzą świetnie poradzisz sobie już nie tylko w podróży, ale i nawet przy wykonywaniu zawodu, czy też prowadzeniu działalności za granicą.

Nauka angielskiego B1 z książkami Preston Publishing – słówka, gramatyka i konwersacje

W tej kategorii znajdziesz duży wybór książek edukacyjnych dla osób z angielskim na poziomie B1Angielski w tłumaczeniach. Gramatyka 3 czy Angielski. Trening B1. Wśród nich są propozycje bardzo zróżnicowane. Wiesz, że znajdziesz u nas nie tylko książki do nauki gramatyki i słówek? Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Przeglądając książki do angielskiego B1, spotkasz się z dużym wyborem wśród tytułów specjalistycznych i branżowych. Możesz uczyć się z nami angielskiego prawniczego czy też biznesowego. Znajdziesz także książki stworzone specjalnie z myślą o podróżach czy też prowadzeniu różnego rodzaju rozmów. Co więcej, przygotowaliśmy też wiele propozycji dla uczniów i maturzystów – Testy z angielskiego. Zapoznaj się z podręcznikami Preston Publishing i ucz się skutecznie!