Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Książki do rosyjskiego A2

Posługiwanie się językiem obcym na poziomie podstawowym jest przydatne w wielu aspektach życia. Doskonale zdają sobie sprawę z tego osoby pracujące w międzynarodowych firmach, a także podróżnicy. Jeśli należysz do którejś z tej grup lub marzysz o tym, aby rozwijać swoje umiejętności językowe, zapoznaj się z książkami do nauki języków obcych od Preston Publishing. W naszej ofercie znajdziesz rozmaite podręczniki do języka rosyjskiego na poziomie A2, dzięki którym utrwalisz i poszerzysz swoją wiedzę.

Język rosyjski ‒ A2

Znajomość języka na poziomie ponad podstawowym umożliwia:

Jeśli zależy Ci na tym, aby rozwijać powyższe umiejętności, postaw na podręcznik do rosyjskiegoRosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka 2. Zagadnienia dotyczące języka rosyjskiego na poziomie A2 zostały w nim przedstawione w łatwy do przyswojenia sposób.

Podręcznik do j. rosyjskiego A2 – jak wybrać najlepszy?

Jeśli chcesz nabyć książkę do nauki języka rosyjskiego, postaw na publikacje, które:

Każdy podręcznik przybliżający język rosyjski na poziomie A2 został opracowany przez doświadczonych dydaktyków, których celem jest przedstawienie języka w czytelny i zrozumiały sposób. Dzięki temu proponowane przez nas książki do nauki cieszą się ogromną popularnością wśród osób chcących się nim posługiwać.

Podręczniki do rosyjskiego A2 – dla kogo?

Nasze publikacje z serii Rosyjski w tłumaczeniach. Gramatyka przeznaczone są dla szerokiego grona odbiorców. Z podręczników do języka rosyjskiego na poziomie A2 chętnie korzystają uczniowie i studenci. Mogą być one także świetną pomocą naukową dla osób uczęszczających na indywidualne czy grupowe kursy. Co więcej, to idealne propozycje dla samouków.

Bez względu na to, do której z powyższych grup należysz, opanowanie języka rosyjskiego na poziomie A2 ułatwi Ci porozumiewanie się podczas podróży z mieszkańcami Rosji i wielu innych krajów, np. Białorusi, Gruzji, Armenii, Mołdawii, Kazachstanu, Kirgistanu. Może także być zachętą do zmiany pracy ‒ mnóstwo firm współpracuje z krajami rosyjskojęzycznymi. Znajomość rosyjskiego może więc umożliwić Ci zdobycie nowego stanowiska.

Warto także wspomnieć, że z naszych podręczników do rosyjskiego korzystają również pedagodzy. Jeśli więc zawodowo zajmujesz się nauczaniem, przejrzyj poniższy asortyment. Zapraszamy do składania zamówień!