Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Książki do gramatyki portugalskiej

Sprawdzone materiały dydaktyczne są kluczem do skutecznej edukacji w danej dziedzinie. Warto więc sięgnąć po książki do nauki gramatyki portugalskiej wydawnictwa Preston Publishing, które są cenione przez studentów, nauczycieli i inne osoby, chcące kontynuować lub rozpocząć poznawanie tego języka. Dzięki naszym publikacjom poznasz kluczowe konstrukcje gramatyczne i przy okazji przyswoisz przydatne portugalskie słownictwo. W efekcie będziesz tworzyć poprawne teksty oraz swobodnie komunikować się w rozmaitych codziennych sytuacjach. Zapraszamy do przejrzenia dostępnych pozycji!

Nauka gramatyki portugalskiej z Preston Publishing

Na początku portugalska gramatyka może wydawać się skomplikowana, dlatego dobrze zakupić książki opracowane przez doświadczonych specjalistów. Proponowane pozycje stanowią doskonałe źródło zweryfikowanej wiedzy, łącząc teorię z niezbędnym komponentem praktycznym, czyli zadaniami do samodzielnego wykonania. Nauka języka przynosi najlepsze rezultaty, gdy jest prowadzona systematycznie. Na uwagę zasługuje więc przemyślana forma sprzedawanych materiałów. Kursy Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka mają przejrzysty układ oraz zostały podzielone na rozdziały z najistotniejszymi zagadnieniami. Dzięki temu są idealnie dopasowane do uczniów i pozwalają stopniowo rozwijać znajomość języka portugalskiego.

Gramatyka portugalska – książki

Wysokiej klasy książki z serii Portugalski w tłumaczeniach. Gramatyka sprawią, że gramatyka języka portugalskiego stanie się prosta i zrozumiała. Wszystkie dostępne materiały są przejrzyste i wzbogacone o cenne wskazówki. Polecamy naukę wykorzystującą metodę tłumaczeń, która ułatwia poznawanie i zapamiętywanie przydatnych słów oraz konstrukcji zdaniowych. Do wyboru są 3 części, dla osób początkujących, średnio zaawansowanych czy zaawansowanych. Należy zaznaczyć, że do każdej dołączono kurs audio nagrany przez natywnego portugalskiego lektora, co pozwoli wyćwiczyć prawidłową portugalską wymowę. Nie zwlekaj, już dziś zamów pojedynczy egzemplarz lub zestaw książek do nauki portugalskiej gramatyki!