Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo

Język francuski A2 – książki

Znasz podstawowe zwroty i umiesz przeprowadzić prostą rozmowę, jednak poważniejsze konwersacje po francusku stanowią dla Ciebie problem? Prawdopodobnie opanowałeś język francuski na poziomie A2 i teraz potrzebujesz kolejnych profesjonalnych podręczników. W asortymencie wydawnictwa Preston Publishing znajdziesz spory wybór doskonałych pozycji, które pomogą w nauce obcego słownictwa, rzetelnie przedstawią kluczowe zagadnienia gramatyczne oraz zostały wzbogacone o cenne porady językowe. Przekonaj się osobiście o ich wysokiej wartości merytorycznej! 

Nauka francuskiego poziom A2

Jeśli wydaje Ci się, że nie masz talentu do szybkiej nauki obcych języków, bo dotychczasowe lekcje nie przynosiły zadowalających rezultatów, to sięgnij po oferowane książki do nauki francuskiego A2 – np. Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 2. Stanowią one doskonałą propozycję dla dorosłych samouków, studentów czy maturzystów. Można z nich korzystać z niemal każdym miejscu, np. w czasie podróży czy oczekiwania w kolejce.

Francuski A2 – książki

Nasze książki do języka francuskiego są idealnie przystosowane do uczniów na poziomie A2. Dzięki temu pozwolą krok po kroku opanowywać kolejne, coraz trudniejsze zagadnienia, nie zniechęcając czytelników już na samym początku edukacji – tak jak Francuski 365 na każdy dzień. Co warto podkreślić, wszystkie podręczniki zostały opracowane przez doświadczonych dydaktyków, którzy potrafią w ciekawy oraz skuteczny sposób przekazywać rzetelną wiedzę. 

Książki do francuskiego A2

Nikogo nie trzeba przekonywać, że kluczem do sukcesu w nauce jest systematyczność. Dlatego dostępne pozycje umożliwiające naukę języka francuskiego na poziomie A2 i wyższym zostały stworzone tak, aby wspomagać regularną pracę. Materiał podzielono na działy, które traktują o wybranym temacie. W książce Francuski w tłumaczeniach. Sytuacje znajdziesz np. mnóstwo słówek i zwrotów przydatnych w rozmaitych sytuacjach komunikacyjnych, np. w sklepie, u lekarza czy podczas rozmowy z przyjacielem. Książki do nauki francuskiego dla uczniów na poziomie A2 zawierają testy podsumowujące, praktyczne wskazówki, a także moduł audio MP3 z nagranym słowniczkiem, dzięki któremu udoskonalisz swoją wymowę.

Poziom A2 francuski – książki od Preston Publishing

W ofercie mamy rozmaite podręczniki, umożliwiające przyswojenie wiedzy o słownictwie czy gramatyce. Korzystając z nich, ulepszysz swój język francuski, osiągając wyższy poziom niż A2. Na uwagę zasługują pozycje z setkami zdań do przetłumaczenia, pozwalające szybko poznać wybrane konstrukcje zdaniowe i zastosować je w wybranych kontekstach. Wszystkie artykuły wydano w eleganckiej formie, są więc czytelne i mają atrakcyjną szatę graficzną. Zachęcamy do kupowania nie tylko pojedynczych książek Preston Publishing, ale też zestawów. Warto przekonać się, że nauka francuskiego może być przyjemna nawet dla początkujących!