Dostawa od 9,90 zł
Bezpłatna dostawa od 250 zł
Wysyłka w 24 godziny
Zestaw zakładek GRATIS

Książki

Pokaż wszystkie kategorie

Kategorie

Pokaż wszystkie filtry

Filtry

Format

Zobacz więcej

Język

Zobacz więcej

Kompetencje

Zobacz więcej

Sprawdź koniecznie!

Zobacz więcej

Poziom nauczania

promo
Bezpłatna dostawa powyżej 250 zł na terenie Polski!

Francuski poziom zaawansowany – książki

Chcesz ćwiczyć swoje umiejętności językowe szybko i skutecznie? Wybierz nasze książki do nauki francuskiego na poziomie C2! Jesteśmy wydawnictwem specjalizującym się w publikacjach lingwistycznych, wśród których znajdziesz podręczniki dla zaawansowanych z francuskiego oraz zeszyty z ćwiczeniami praktycznymi. Ich autorami są doświadczeni i wykwalifikowani filolodzy oraz nauczyciele, którzy pomogą Ci osiągnąć sukces w krótkim czasie. 

Książki do nauki francuskiego C2

Nauka francuskiego to proces, który wymaga inwestycji w wartościowe podręczniki. Prezentowane tutaj książki do nauki francuskiego, takie jak Francuski w tłumaczeniach. Gramatyka 4 pomogą Ci opanować język francuski i wejść na poziom zaawansowany C2. W każdej z nich znajdziesz materiały opracowane zgodnie z aktualną wiedzą filologiczną, dzięki którym będziesz biegle posługiwać się językiem zarówno w mowie, jak i piśmie. 

Znajomość francuskiego na poziomie C2 może okazać się niezwykle przydatna w rozwoju kariery zawodowej. Osoby posługujące się językiem w takim stopniu łatwiej znajdą zatrudnienie we Francji na stanowisku zgodnym ze swoimi kompetencjami. Jednak już sama nauka przynosi ogromne korzyści – zmusza bowiem mózg do aktywności, co może skutkować poprawą koncentracji, pamięci, a nawet zwiększeniem ilorazu inteligencji.

Francuski zaawansowany – książki od Preston Publishing

Jeśli chcesz, aby Twój francuski był zaawansowany, zamów książki Preston Publishing! Dzięki nim doskonale poznasz zasady francuskiej gramatyki, konstruowania zdań i poprawnej wymowy. Poznasz także specjalistyczne francuskie słówka, zwroty oraz popularne i mniej powszechne w użyciu idiomy z serią Francuski w tłumaczeniach. Słownictwo. Po przyswojeniu treści podręcznika będziesz wypowiadać się bardzo elokwentnie i bez problemu zrozumiesz francuskojęzyczną literaturę, filmy czy seriale. Zakup publikacji z naszego wydawnictwa to inwestycja we własny rozwój intelektualny, która zwróci Ci się z nawiązką. 

Korzystanie z dobrze opracowanych podręczników sprawia, nauka francuskiego będzie prostsza i znacznie bardziej przyjemna. Aby opanować francuski w stopniu C2, potrzebujesz książki z teorią oraz ćwiczeń praktycznych przeznaczonych dla osób zaawansowanych. Wszystkie materiały znajdziesz w katalogu Preston Publishing.

Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb każdego, dlatego oprócz wersji papierowych publikujemy także e-booki do nauki francuskiego. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi podręcznikami!