Niemiecki (e-booki)  Liczba pozycji: 4

Niemiecki (e-booki)

Czwarta część praktycznego kursu nauki języka niemieckiego. Ćwicz umiejętności mówienia i poznawaj zagadnienia gramatyczne na poziomie średnio zaawansowanym B2+ w wersji elektronicznej (pdf) wraz z nagraniami MP3. Ponad 1400 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedzami, teorią oraz wskazówkami gramatycznymi w wyjątkowej formule nauczania.

37,90 zł

Trzecia część praktycznego kursu w formacie elektronicznym (PDF), który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z zagadnieniami gramatycznymi. Ponad 1400 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedzami oraz teorią na poziomie średnio zaawansowanym B1.

37,90 zł

Chcesz skutecznie opanować sktruktury językowe na poziomie podstawowym+ ? Setki przykładów wraz ze wskazówkami, objaśnieniami i komentarzami pozwolą Ci zrozumieć zasady języka niemieckiego i wykorzystać wiedzę w praktyce. Dzięki nagraniom audio (mp3) wyćwiczysz umiejętność rozumienia ze słuchu i przełamiesz bariery mówienia.

34,90 zł

Kurs niemieckiego w wersji elektronicznej (pdf). Dzięki niemu nauczysz się języka zgodnie ze stopniowaniem trudności, a z nagraniami audio mp3 wyćwiczysz umiejętność rozumienia ze słuchu i mówienia. Doskonały wybór dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym.

34,90 zł
Wyświetlane jest 1 - 4 z 4 produktów