Niemiecki (e-booki)  Liczba pozycji: 6

Niemiecki (e-booki)

Czwarta część praktycznego kursu nauki języka niemieckiego. Ćwicz umiejętności mówienia i poznawaj zagadnienia gramatyczne na poziomie średnio zaawansowanym B2+ w wersji elektronicznej (pdf) wraz z nagraniami MP3. Ponad 1400 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedzami, teorią oraz wskazówkami gramatycznymi w wyjątkowej formule nauczania.

39,90 zł

Trzecia część praktycznego kursu w formacie elektronicznym (PDF), który łączy w sobie ćwiczenie umiejętności mówienia z nauką zagadnień gramatycznych. Ponad 1400 zdań do tłumaczenia wraz z odpowiedzami oraz teorią na poziomie średnio zaawansowanym B1.

39,90 zł

Chcesz skutecznie opanować struktury językowe na poziomie podstawowym plus? Setki przykładów wraz ze wskazówkami, objaśnieniami i komentarzami pozwolą Ci zrozumieć zasady języka niemieckiego i wykorzystać swoją wiedzę w praktyce. Dzięki nagraniom audio (mp3) wyćwiczysz umiejętność rozumienia ze słuchu i przełamiesz bariery mówienia.

39,90 zł

Kurs niemieckiego w wersji elektronicznej (pdf). Dzięki niemu nauczysz się języka zgodnie ze stopniowaniem trudności, a z nagraniami audio mp3 wyćwiczysz umiejętność rozumienia ze słuchu i mówienia. Doskonały wybór dla młodzieży i dorosłych, dla uczniów i samouków oraz wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie podstawowym.

39,90 zł

NOWOŚĆ! Aby pomóc Ci w codziennej komunikacji, zebraliśmy najbardziej przydatne słówka i pokazaliśmy je w charakterystycznych kontekstach językowych, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji. Dzięki tej publikacji wzbogacisz słownictwo i nauczysz się odpowiednio używać go w kontekście.

39,90 zł

Chcesz swobodnie i poprawnie mówić językiem biznesu? Elektroniczna wersja (PDF) książki dla osób pracujących w biznesie, studentów oraz tych, którzy samodzielnie podejmują naukę słownictwa biznesowego, przygotowują się do egzaminów, chcą sprawdzić swoją wiedzę i ćwiczyć płynność mówienia.

44,90 zł
Wyświetlane jest 1 - 6 z 6 książek